Ten kibic nie przestraszył się terrorystów: Jestem z Millwall!

Ta historia robi wrażenie. Gdy 47-letni Roy Larner zauważył trzech dżihadystów, którzy terroryzują miasto, nie przestraszył się. Kibic Millwall ruszył z tłumu i pięściami zaatakował przeciwników.

Brytyjskie media opisują zachowanie kibica Millwal – Roy’a Larnera, który walczył z trójką zamachowców. – P***l się, jestem z Millwall – z takim okrzykiem Roy wyrwał się z tłumu i zaatakował uzbrojonych w noże islamistów. Niestety został osiem razy raniony i trafił do szpitala, ale stał się bohaterem Brytyjczyków.

Londyńskie Millwall, które niedawno świętowało awans do Champioship, od zawsze słynęło z niepokornych kibiców, którzy wielokrotnie byli źródłem problemów klubu. Tym razem szalona odwaga jednego z nich uratowała czyjeś życie. – Mieli długie noże, zaczęli krzyczeć o Allahu, a potem mówili „islam”. Postanowiłem zrobić kilka kroków w ich stronę i powiedziałem: p***l się, jestem z Millwall – relacjonuje kibic. Dzięki postawie kibica inni mieszkańcy Londynu mieli możliwość oddalić się od miejsca zdarzenia.

Larner do szpitala trafił w stanie krytycznym, miał rany głowy, pleców i klatki piersiowej, mężczyzna wciąż dochodzi do siebie, jednak jego stan jest stabilny.

– Fani Millwall zasłużenie mają złą opinię, ale czasami naprawdę chcesz mieć wokół siebie kilku z nich – skomentował sprawę Piers Morgan z programu Good Morning Britain.

 

źródło: Telewizja Republika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj