Nowe fakty z zatrzymania Igora Stachowiaka. Onet: Był od miesiąca poszukiwany i wielokrotnie karany

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr

Na światło dzienne wychodzą kolejne fakty związane ze śmiercią na komisariacie Igora Stachowiaka. Policjanci już podczas zatrzymania na wrocławskim rynku dobrze wiedzieli, że mężczyzna od ponad miesiąca był poszukiwany. Ponadto z dokumentów, do których dotarł Onet, wynika, że Stachowiak był wcześniej wielokrotnie karany

—czytamy na portalu Onet.pl.

Wedle ustaleń dziennikarzy portalu Igor Stachowiak był karany m.in. za handel narkotykami, od których był jednocześnie uzależniony. W przeszłości uczestniczył również w bójce z policjantami. Z dokumentów, do których dotarł Onet wyniak, że Stachowiak był od ponad miesiąca poszukiwany przez Komendę Policji Wrocław Grabiszynek w sprawie oszustwa. Co więcej, w 2014 roku prokuratura wszczęła postępowanie przeciwko Igorowi Stachowiakowi na wniosek jego ojca Macieja Stachowiaka, który informował o uzależnieniu od narkotyków syna i nękaniu przez niego rodziny.

Rzecznik KGP potwierdza w rozmowie z Onetem, że Stachowiak był już wcześniej poszukiwany.

Początkowo patrol otrzymał zgłoszenie, że jakiś mężczyzna na rynku dziwnie się zachowuje i może być poszukiwany. Gdy dotarli na miejsce, już po krótkim czasie znaleźli w jego torbie dowód osobisty, szybko zweryfikowali jego tożsamość. Okazało się, że był poszukiwany przez prokuraturę

—tłumaczy Mariusz Ciarka.

Onet/wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Czyli to że był poszukiwany (mimo że bardzo dobrze wiem że nie byl) pozwoliło tym psom to zajebać?? No to ukradnij mi portfel a ja ciebie tez bede mogl zajebac. Ja mogę tak działać pół świata bym zajebał i było by fajnie. Pewnie chłopak mniej dowiedział jak powinni dostać do odsiadki te śmiecie co Igora zabiły!!!!! Policja Bez Karna jest i to mi się nie podoba! Za ich bezkarność ja idę siedzieć straciłem karierę i przyszłość. W całym zamieszaniu też przesadziłem ale nadal była ich wina ja udowodnilem swoją prawdę to mnie za napaść na funkcjonariusza wrobili.

    • Tak się oczernia LUDZI i jednocześnie TUSZEJE
      FAKT SADYSTYCZNEGO ZNĘCANIA SIĘ NAD CZŁOWIEKIEM – patrz także sprawa MORDU Z ZIMNĄ KRWIĄ JAK W AUSCHWITZ na NIEWINNYM CLAUDIU CRULICU w 2008 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ