Daję głowę w słusznej sprawie

pixabay.com

Wrocławianie i Dolnoślązacy po raz czwarty zmienią swój wizerunek w szczytnym celu. Akcja zorganizowana przez Agnieszkę Sawczyńską z Fundacji Daję Głowę rozpocznie się w południe, w niedzielę na Placu Solnym i potrwa do wieczora. W tym roku Wasze włosy pomogą Piotrowi Popielowi, który cierpi na raka języka i Małgosi Nosko, chorującej na raka trzustki.

Agnieszka Sawczyńska z Fundacji Daję Głowę i organizatorka niedzielnej akcji

Zapraszamy do uczestnictwa w akcji. Można przyjść i uczesać się, podciąć włosy, ogolić zrobić sobie piękną fryzurę, która wyjdzie spod rąk zawodowców i zasilić w ten sposób skarbonki fundacji.

W tym roku uśmiechamy się do uczestników, żeby zapłacili według swojego uznania za swoje fryzury. Uzbierane pieniądze, pomnożone razy ilość uczestników wesprze lecenie dwojga młodych wrocławian.

Jeśli zechcemy sobie odmówić w tę niedzielę przysłowiowej paczki papierosów z zapalniczką albo piwa…to będziemy wdzięczni. Mów głośno wszystkim, że DAJESZ GŁOWĘ w słusznej sprawie !!!

Krzysztof  Kulesza cieszy się z ilości zgłoszonych fryzjerów

W tym roku nas cenie będzie 50 foteli i 61 fryzjerów. Przyjadą do nas z całej Polski, to jest też gest przyjaźni i solidarności z chorującymi na raka. Ścięte włosy posłużą do zrobienia peruk, muszą być  zaplecione w warkocz i mieć co najmniej 21 cm.

Mariola Bojarska-Ferenc i Ilona Felicjańska, są ambasadorkami akcję, wspólnie ją poprowadzą, gościem honorowym jest Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Scenę odwiedzą Mariusz Kiljan, Robert Gonera, organizatorzy liczą na odwiedziny Macieja Balcara i Martyny Jakubowicz. Happeningowi towarzyszyć będą występy muzyczne oraz ciekawe prelekcje związane z tematyką raka. Będzie można dowiedzieć się ważnych rzeczy, porozmawiać z lekarzami, ale także poznać kobiety chore i po chorobie.

źródło: tvpwroclaw.pl

MP

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ