Węgry mają dość szantażu. Nie wpuszczą żadnego imigranta

imigranci.png
„Węgry oprą się szantażowi Komisji Europejskiej i nie wpuszczą ani jednego nielegalnego imigranta” – oświadczył węgierski minister spraw zagranicznych Péter Szijjártó.
 Minister Szijjártó uważa, ze relokacja uchodźców jest niezwykle niebezpieczną koncepcją, ponieważ zamachy terrorystyczne są konsekwencją przybywania do Europy milionów nielegalnych imigrantów „o których nic nie wiemy”. Jego zdaniem Komisja Europejska usiłuje zamaskować fakt, że cała koncepcja przesiedlenia „poniosła sromotną klęskę”.

„Nie pozwolimy, by Komisja Europejska czy ktokolwiek inny odebrał Węgrom prawo decydowania o tym, z kim chcemy żyć, albo kogo chcemy wpuścić” – oznajmił.

Szijjártó przypomniał, że w ostatnim czasie wstrząsnęły Europą zamachy terrorystyczne, w których zginęły setki osób, wobec czego instytucje unijne powinny się zajmować tym, z jak poważnym zagrożeniem terrorystycznym ma do czynienia Europa. Tymczasem zajmują się one Węgrami, Czechami i Polską. „Czy naprawdę największym problemem Europy jest to, co myślimy o nielegalnej imigracji gdy w Europie dochodzi do zamachów?” – zapytał.

 – podaje ndie.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ