Publiczny Różaniec za Ojczyznę

MP Krucjata Młodych

W sobotnie popołudnie Krucjata Młodych zaprosiła na wrocławski Rynek wiernych aby w intencji Ojczyzny odmówić Święty Różaniec. Zgromadzeni po wysłuchani intencji zmówili modlitwę za Ojczyznę Sługi Bożego ks. Piotra Skargi, potem część Bolesną Różańca, następnie Litanię Loretańską a na zakończenie wszyscy wypowiedzieli Akt oddania się Niepokalanej według Św. Maksymiliana Kolbego, przed rozesłaniem został odśpiewany hymn My chcemy Boga.

Intencje: przez wspólną modlitwę pragniemy prosić Matkę Bożą o odnowę moralną Polski i Polaków. O powstrzymanie fali świętokradztwa, bluźnierstw i antychrześcijańskiej nienawiści w naszym społeczeństwie. O to, aby przywódcy Polski i wszystkich narodów szanowali Prawo Boże i modlili się o mądrość i wiedzę potrzebną do rozwiązania skomplikowanych problemów.

O rychły tryumf Niepokalanego Serca Maryji w Polsce i na świecie, jako zadośćuczynienie za niezliczone grzechy, które popełniane są codziennie, przeciwko Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, Niepokalanemu Sercu Maryji.

Za Kościół katolicki, niech Matka Boża wyjedna mu zwycięstwo nad Jej jawnymi i ukrytymi wrogami. Za apostolat fatimski, niech Matka Boża wyjedna nam  łaski dla wzrostu naszej gorliwości i skuteczności w służbie Kościołowi Świętemu.

O zakończenie procedury mordowania dzieci nienarodzonych, powstrzymanie zalewu pornografii, skończenie z promocją homoseksualizmu i innych zboczeń a także przestępstw wymierzonych w Prawo Boże.

Za każdego z nas, niech Matka Boża wyjedna łaskę rozeznania i siły aby wytrzymać próby, przed którymi staniemy. Za naszych nieprzyjaciół, niech Matka Boża dotknie i przemieni ich serca. Za konających, niech Matka Boża w ostatnich momentach życia ziemskiego wyjedna im łaskę, potrzebną do zbawienia. Za tych, którzy trwają w łasce uświęcającej, niech Matka Boża wyjedna im ciągły postęp w drodze do świętości. Za grzeszników, niech Matka Boża zachowa ich od rozpaczy i przywróci na dobrą drogę.

W intencji tych, którzy prosili o modlitwę, i w naszych prywatnych intencjach.

Renata z przyjaciółmi

Różaniec daje nam siłę, dlatego co miesiąc tu przychodzimy.

Specyficzne miejsce – całkiem jak na Drodze Krzyżowej Pana Jezusa. Tłum nie zwracał uwagi, tutaj też widzimy obojętność.

MP

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ