J. Międlar: W 1939 roku Polska stała się ofiarą ludobójstwa i tę prawdę musimy powtarzać codziennie

MP 78 rocznica napaści na Rosji na Polskę- demonstracja

Wielka Niepodległa Polska i Kibice Śląska Wrocław z okazji 78 rocznicy  napaści Rosji na Polskę zorganizowali dzisiaj demonstrację na Placu Solnym. Młodzi ludzie przypomnieli Wrocławianom historię państwa polskiego. Mówili min. o tajnym akcie Ribentrop-Mołotow, o bierności państw sojuszniczych, o współudziale w zbrodniach ludności pochodzenia ukraińskiego i żydowskiego.

Jacek Międlar w swoim emocjonalnym  wystąpieniu mówiąc o zbrodniach Armii Czerwonej odniósł się również do współczesności

Spotkaliśmy się w miejscu, które pluje na Polskę, które depcze naszą godność a 78 lat temu dzicz sowiecka zadała Polakom cios w plecy i dokonano czwartego rozbioru Polski. Zaatakowano nas bestialsko i w porozumieniu z Niemcami. Armia Czerwona mordowała nas i gwałciła polskie kobiety a polskie dzieci przywiązywała do lufy czołgów i z takimi tarczami wjeżdżała na polskie tereny. Mimo to, w Polsce wciąż są tacy, którzy Armię Czerwoną nazywają wyzwolicielami i bohaterami. Nie ma naszej zgody na to, i na wszystkie oszczerstwa z fabryki kłamstwa i antypolonizmu, która znajduje się za nami.

W 1939 roku Polska stała się ofiarą ludobójstwa i tę prawdę musimy powtarzać codziennie.

MP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj