Bp Jacek Kiciński przewodniczył uroczystej mszy świętej u OO. Klaretynów

MP Bp. Jacek Kiciński

Dzisiaj w niedzielę Świętej Rodziny z Nazaretu  Bp Jacek Kiciński razem ze Świętą Rodziną i Dzieciątkiem Jezus błogosławił parafianom z kościoła pw. św. Wawrzyńca przy ul Bujwida we Wrocławiu.

Biskup Jacek w swojej homilii odniósł się do wiary katolickiej, dekalogu i obrony wartości. Dzisiaj są trudne czasy dla wyznawców Chrystusa, powiedział hierarcha Koscioła, zatem do nas należy dawanie świadectwa. Jesteśmy zobowiązani  bronić naszej wiary i bronić rodziny, która jak nigdy dotąd jest zagrożona.

Zakończenie roku jest dobrą okazją do tego aby podziękować Panu Bogu za otrzymane dary, mówił Biskup Jacek

To  jest ostatni dzień, w którym – również wzajemnie – pragniemy wyrazić sobie życzenia. Wam, wszystkim obecnym i telewidzom TV Polonia pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy 2018 Rok.

Niech  Dobry Bóg nam wszystkim błogosławi, niech udziela potrzebnych łask w naszym życiu codziennym, osobistym, małżeńskim, rodzinnym i społecznym.

Niech ten Nowy Rok będzie naznaczony błogosławieństwem Boga, Jego słowem i Jego obecnością. Niech ta Święta Rodzina, która towarzyszy nam dzisiaj, otacza nas swoją miłością i swoją opieką.

 

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ