Wałęsa w oparach absurdu: “Ofiara życia Szarego Obywatela nie może być daremna”

Ten rok był trudnym rokiem dla Polski i Polaków” – napisał w sylwestrowy poranek na swoim profilu na Facebooku Lech Wałęsa.

Koniec roku to moment gdy wszyscy składamy sobie życzenia. Najczęściej w tym momencie mówi się o rodzinie, zdrowiu, pomyślności i jak najlepszym kolejnym roku. O czym myśli Lech Wałęsa?

Mijają kolejne tygodnie od śmierci Piotra S., który dokonał samospalenia pod PKiN, a prób wykorzystania jego śmierci w walce politycznej nie ma końca. Tym razem w roli głównej wystąpił Lech Wałęsa. Przy okazji swoich dziwacznych życzeń napisał:

Ofiara życia Szarego Obywatela nie może być daremna.

Cały wpis Lecha Wałęsy brzmi następująco:

Ten rok był trudnym rokiem dla Polski i Polakow. W 2018 oprócz Zdrowia zycze wszystkim kochającym Wolnosc i Demokracje przede wszystkim mądrości ktora wyzwoli sile decyzji o Zjednoczeniu Opozycji.Ofiara życia Szarego Obywatela nie moze byc daremna .LW

(pisownia oryginalna)

Co za cynizm…

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Ten rok był wspaniały dla Polski i Polaków. Odbierano majątki złodziejom, wznowiono śledztwa afer zamiecionych przez Tuska, wzmocniono i dozbrojono polską armię, ośmieszono komisję europejską, gościliśmy Trumpha i zwiększyliśmy kontyngent amerykański na wschodniej granicy oraz wiele wiele innych spraw, w tytm wypowiedź grafologów o podpisach Bolka i jasna informacja że w Smoleńsku doszło do zamachu, wybuchu w powietrzu. Dobra droga i oby tak dalej. Oczyszczać Polskę z plugastwa lewicowo liberalnego, wzmacniać siły wojskowe i nie dać rozkradać polskiego majątku przez obce banki i koncerny. NIECH ŻYJE POLSKA!!!

  2. 2017 rok był bardzo dobry dla Polski i Polaków. Odbierano majątki złodziejom, wznowiono śledztwa afer zamiecionych przez Tuska, wzmocniono i dozbrojono polską armię, ośmieszono komisję europejską, gościliśmy Trumpha i zwiększyliśmy kontyngent amerykański na wschodniej granicy oraz wiele wiele innych spraw, w tym wypowiedź grafologów o podpisach Bolka i jasna informacja że w Smoleńsku doszło do zamachu, wybuchu w powietrzu. Dobra droga i oby tak dalej. Oczyszczać Polskę z plugastwa lewicowo liberalnego, wzmacniać siły wojskowe i nie dać rozkradać polskiego majątku przez obce banki i koncerny. NIECH ŻYJE POLSKA!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ