Sesja ślubna w plenerze – poznaj magiczne miejsca na Śląsku!

artykuł sponsorowany

Sesja ślubna to bardzo ważny element każdego ślubu i wesela. Wykonana przez profesjonalnego fotografa stanowi wspaniałą pamiątkę, którą będziemy mogli cieszyć się i chwalić przez kolejne lata. Przyszli małżonkowie ze Śląska mają do wyboru wiele ciekawych i klimatycznych miejsc, które będą stanowiły wspaniałe tło ich ślubnej sesji plenerowej. Które z nich są szczególnie warte uwagi?

Industrialne klimaty, w które obfituje krajobraz Śląska

Fotograf ślubny Śląsk ma duże pole do popisu! Śląsk jest bowiem regionem Polski, w którym nie brakuje ciekawych i niezwykle klimatycznych miejsc. W ostatnich latach szczególnie dużą popularnością wśród nowożeńców cieszą się industrialne klimaty. A gdzie indziej ich szukać, jak nie na Śląsku?

Przemysłowa architektura rodem z minionego stulecia stanowi wspaniały kontrast z eleganckimi stylizacjami pary młodej oraz pozwala fotografowi wyczarować na zdjęciach ślubnych oryginalny i niepowtarzalny klimat.

Na industrialną sesję ślubną na Śląsku doskonale nadają się np. opuszczone fabryki, magazyny oraz hale przemysłowe. Fotograf ślubny Śląsk wiedząc, że lubimy takie klimaty na pewno zabierze nas na sesję plenerową do Szybu Maciej czy Galerii Szyb Wilson, które to miejsca z pewnością będą stanowiły wspaniałe tło do zdjęć ślubnych w stylu industrial.

Śląskie pałace, które zachwycą miłośników klasyki i stylu glamour

Dla tych nowożeńców, którzy bardziej preferują z kolei eleganckie plenery o bardziej klasycznym wyglądzie warto z kolei polecić piękne śląskie pałace.

Doświadczony fotograf ślubny Śląsk z pewnością zaproponuje dla miłośników klasyki i stylu glamour wycieczkę na sesję plenerową do takich miejsc, jak np. Pałac Dietla w Sosnowcu czy kompleksu zamkowego w Tarnowskich Górach. W takich miejscach wykonać można bowiem niezwykle efektowne zdjęcia, które sprawią, że każda sesja ślubna nabierze iście bajkowego klimatu.

Sesja ślubna w śląskim plenerze dla miłośników natury

Na Śląsku wiele jest także miejsc, które idealnie nadają się na plenerowe sesje zdjęciowe o praktycznie każdej porze roku. Piękna przyroda oraz bogactwo krajobrazów z pewnością przypadną do gustu tym nowożeńcom, którzy nie wyobrażają sobie udanej sesji ślubnej w plenerze bez uwiecznienia w jej tle darów natury.

Miłośnicy przyrody na śląską sesję plenerową wspólnie ze swoim fotografem powinni wybrać się np. do Mirowa na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz do Górnośląskiego Parku Etnograficznego. Piękne tło dla ślubnych fotografii w plenerze będzie stanowił również zamek w Mirowie.

Urbanistyczne klimaty w śląskich miastach

Dla osób, które kochają miejskie klimaty Śląsk ma także sporo do zaoferowania. Nowoczesna architektura śląskich miast w połączeniu z obecnym w wielu miejscach nawiązaniem do klimatów industrialnych także może stanowić efektowne tło do ślubnych fotografii, które doceni każdy fotograf ślubny Śląsk.

Na miejską ślubną sesję w plenerze warto wybrać takie znane i chętnie odwiedzane przez nowożeńców miejsca, jak Hotel Manopol czy Akademia Muzyczna w Katowicach. To jednak tylko niektóre z wielu wartych uwagi miejsc na ślubną sesję plenerową, w jakie obfituje Śląsk. Doświadczony fotograf ślubny Śląsk na Weselezklasa.pl z pewnością doradzi wiele innych wartych naszej uwagi lokalizacji, które będą stanowiły doskonałe tło ślubnych fotografii.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ