Skandaliczne słowa działaczki Nowoczesnej “Polska to przeciętny, głupi, niewykształcony naród”


PODZIEL SIĘ

37 KOMENTARZE

 1. Jestem Warszwiakiem od minimum 6 pokolen i twierdze ze “na prowincji” ludzie maja wiecej wiedzy, wiecej serca i wiecej rozsadku jak ta pani. Ja sie zastanawiam kto ja przepuscil przez rogatki Warszawy? Czy ta pani to z tych co mi zas**li Ogrod Saski?

 2. Droga Pani.
  Niestety Polska to kraj w którym człowiek po studiach, nie mający znajomości i pracujący uczciwie w urzędzie jako “szarak” zarabia 2000 z groszami, a wymaga się od niego wiedzy prawnika, natomiast człowiek bez wykształcenia zarabia 5 tysięcy i to w wieku 20 lat – to jak szanowna Pani wytłumaczy młodemu człowiekowi, żeby się kształcił?? Po co? Lepiej być tu nie wykształconym, ale myślącym i dobrym człowiekiem niż bezszczelnym cwaniakiem jak Pani.

  • Nie proszę pana uczyć się koniecznie ,Polak to dumny i mądry katolik. To że jemiołę mamy polskojęzyczną, to jest problem. Słychać jemiołę w tym programie.!

  • W Polsce jest najwięcej ludzi wykształconych i to dobrze i bardzo dobrze wykształconych! Kiedy wreszcie zrobi się porządek z tą targowicą i wrogami Polski!

  • Bo wykształcenie to nie wszystko, jeszcze trzeba umieć coś zrobić. Tak jest nie tylko w Polsce, ale w każdym normalnym kraju. Dyplom w dzisiejszych czasach nic nie znaczy, trzeba coś jeszcze umieć.

  • brawo! Jej wykształcenie mija się z jej wypowiedzią. Czego ta cwaniara uczyła dzieci w szkole? Wyprowadzić za rogatki Warszawy dać kopa w d.pę i dać zakaz dożywotni wpuszczania do Warszawy.

 3. Ta kobitka nie wie co mówi a na pewno się nie słyszy. Pytanie drugie. Dlaczego katolicki duchowny nie reaguje na takie słowa.

  • Bo ksiądz Lemański myśli , mówi i czuje TAK SAMO . TO jest Jego środowisko . Sam sakrament kapłaństwa , bez współpracy z Bogiem nie czyni z mężczyzny świętego kapłana.

 4. Wykształcenie ma mało wspólnego z mądrością, a nawet inteligencją… Wykształcić “na siłę” to się może prawie każdy, gdy tylko warunki pozwalają

  • Jak Polacy przestaną być Polakami a zaczną być bezwzględnymi chamkami jak ta kobieta to Wszyscy na stojąco wejdą że strachu pod szafę.

 5. Co w tym złego że mechanik jest inż. mag., że rolnik jest biologiem, że malaż jest chemikiem. Wszystko idzie do przodu więc i od pracowników wymaga się więcej. Namnożyło się szkół które też chcą zarobić, a bez studentów przyszłych magistrów, nie zarobią. Proza życia. Ciężko jest żyć lekko.

 6. Zgadzam sie z ta ostra samokrytyka. Przeciez wiadomo , ze wiekszosc tych z totalnej opozycji zwlaszcza z PO Nowoczesnej to ludzie , ktorzy wyksztalcenie kupili lub po znajomosci i ukladach zaliczali .

 7. Czasem filtr przepusci I mamy co mamy.wina filtrow I tych co powinni o nie dbac I to do nich mozna miec zal. Wniosek, trzeba dobrac odpowiedni filtr I o niego dbac, nie ma innej metody na tworzenie elit

 8. Niestety ma rację, jak oglądam telewizję i widzę sondaże a na nich głosy na PO i przyklejanych popaprancuw to ma całkowitą rację.

 9. z tym zgoda , mądry naród wiedziałby że PO i Nowoczesna to agentura .I wiedziałby że trzeba pognać Nowoczesną i PO . Ona pojechała na prowincję a Oni do kościoła a nie w niedzielę na spotkanie z nią.

 10. Co chwilę słyszymy,że mamy samych profesorów z UW ale ich absolwenci nie robią karier bo mieli nauczycieli z czasów komuny.Więc co robią?idą po władzę.Nie mają pojęcia o niczym ale za to gardzą i poniżają innych,gdy sami są nieudacznikami.Dla nich Polska i Polacy to niższy sort.A może jest dokładnie odwrotnie?/

 11. Prosze powiedziec tez kilka slow o 38 milionach Polakow nie tylko o opozycji ,to ze lewacka strona jest dokladnie taka jak mowisz to wszyscy w kraju wiedza nie reklamoj swojej glupoty .juz wystarczy !!!

 12. Chory kraj, chorzy ludzie, którym złe myśli i chore z nienawiści emocje zaślepiają i zasłaniają zdrowe relacje międzyludzkie.
  Może choć na chwilę znaleźli by czas na spokojne przemyślenia, czy ta chora codzienna nienawiść przynosi im szczęście i wielkie korzyści w życiu, a może przysparza więcej przyjaźni, lepsze relacje wśród ludzi. Bardziej przydatna jest wszelka pomoc innym niż jątrzący jad wśród swojego narodu.
  Szkoda, że w tych czasach brakuje w ludziach uczciwości, szczerości i życzliwości.
  Góruje za to udawana miłość, nieszczera przyjaźń i sztuczna życzliwość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ