Dwie debaty prezydenckie. Zb. Jarząbek zakłócił porządek a R. Bogusławski chce czuć oddech mieszkańców na swoich plecach

print scrn

Trwa debata prezydencka. W budynku Uniwersytetu Wrocławskiego o godz. 17:00 sześciu kandydatów na prezydenta miasta rozmawia o Wrocławiu, swoich programach wyborczych i możliwościach ich realizacji. Na zaproszenie Gazety Wyborczej odpowiedzieli: Marta Lempart, Małgorzata Tracz, Zbigniew Jarząbek, Katarzyna Obara-Kowalska, Jerzy Michalak i Jacek Sutryk,

Nieopodal na ul. Kuźniczej odbywa się kontrdebata, z udziałem Jarka Bogusławskiego i Mieczysława Maja. Zasady demokratyczne zostały pogwałcone mówił Bogusławski. Zostaliśmy wykluczeni z debaty na Uniwersytecie, przez tych, którzy deklarują się jako służący demokracji, dlatego sami zorganizowaliśmy kontrdebatę,

Już na początku spotkania w sali UWr, Zbigniew Jarząbek Kukiz’15 poprosił organizatorów aby zaprosili Bogusławskiego i Maja, w odpowiedzi usłyszał: to jest nasza debata, mamy zaprosić kogo chcemy.

Pytania do kandydatów, czy to w gmachu UWr., czy na debacie ulicznej były takie same. Wrocławianie pytali o drogi i transport publiczny, finanse miasta, szeroko rozumiane sprawy socjalne, w tym politykę mieszkaniową i zabudowę Wrocławia.

Kandydaci, goście Gazety Wyborczej w sprawie finansowania przez Miasto in vitro i 24h gabinety ginekologiczne byli podzieleni. Tracz, Sutryk, Obara-Kowalska i Lempart byli zdecydowanie za wsparciem z kasy miasta. Michalak podda pod obrady społeczne a Jarząbek widzi problem niepełnosprawnych.

print scrn

Podsumowując publiczno-uliczną debatę powiedział Bogusławski, zawdzięczamy temu, że nie zostaliśmy zaproszeni na debatę „liderów”.

Wrocławianie macie już namaszczonych już kandydatów na stanowisko prezydenta miasta,  ale to nie znaczy, że państwo nie mają szansy wygrać dla siebie lepszej przyszłości

Mają państwo niepowtarzalną okazję – ja daję swoją osobę Robert Jarosław Bogusławski nr 1 na liście na kandydatów na prezydenta. Wykorzystajcie sytuację, wykorzystajcie mnie, bo kiedy będę prezydentem, chcę czuć wasz oddech na swoich plecach.

Jestem człowiekiem, który będzie odpowiadał na każde wasze pytanie. Bo przy dzisiejszych technologiach, każdy mieszkaniec będzie mógł mieć wpływ na to co się w tym mieście dzieje. I takiego prezydenta macie dzisiaj okazję wybrać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj