Wczoraj czwórka, dziś – piątka. Lewandowski został magistrem


Robert Lewandowski, napastnik Bayernu Monachium, a także kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sopocie.

Uczelnia pochwaliła się nowym absolwentem na Facebooku. „Lewy” otrzymał ocenę bardzo dobrą. To nie jedyny sukces piłkarza w ostatnim czasie. W zeszłym tygodniu został uznany za najlepszego piłkarza 3. kolejki niemieckiej ekstraklasy – w spotkaniu wygranym 4:3 strzelił Hercie Berlin cztery gole.

W czwartek Lewandowski otrzymał nagrodę UEFA dla najlepszego piłkarza w Europie w sezonie 2019/20. Po trzech kolejkach trwających rozgrywek ma już na koncie pięć bramek.

W tym roku napastnik Bayernu po raz drugi został ojcem, a teraz może również poszczycić się wyższym wykształceniem.

– Wczoraj “czwórka” z Herthą Berlin, a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką. Serdecznie gratulujemy – poinformowała uczelnia, na której przed trzema laty „Lewy” zdał egzamin licencjacki.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ