Odkurzacz pionowy – ranking nie pozostawia wątpliwości

Jeszcze kilka lat temu trudno było dostrzec jakąkolwiek konkurencję dla tradycyjnych odkurzaczy. Co prawda na rynku pojawiły się roboty odkurzające, ale one z pewnością na razie nie zdobędą dominującej pozycji. Z kolei gdy w sklepach pojawił się odkurzacz stojący, sytuacja uległa natychmiastowej zmianie. Kupujący szybko zorientowali się, jak wiele zalet ma odkurzacz pionowy. Ranking popularności odkurzaczy natychmiast potwierdził, że zainteresowanie nowym modelem rośnie lawinowo. Sprawdź, dlaczego tak się dzieje.

Dobry odkurzacz pionowy to wygodne sprzątanie na co dzień

Na co dzień wiele osób mierzy się z różnymi dolegliwościami, a to nie ułatwia wykonywania codziennych czynności. Sprzątanie mieszkania nie należy do najlżejszych zajęć. Ci wszyscy powinni natychmiast zainteresować się takim sprzętem jak odkurzacz stojący. Jego bezsprzeczną zaletą jest ergonomiczna budowa. Konstrukcja urządzenia oparta jest na pionowej, sztywnej rurze, która zakończona jest szczotką. Na tej rurze umieszczony został silnik i pojemnik na odpady. Dobry odkurzacz pionowy to zatem przede wszystkim kompaktowe wymiary i niewielki ciężar sprzętu. Sprząta się w pozycji pionowej, a wyprostowane plecy pozostają wolne od nieprzyjemnych dolegliwości bólowych. Mało tego, takie odkurzacze mają świetnie wyprofilowane rączki, co ułatwia manewrowanie urządzeniem i docieranie do miejsc z pozoru trudno dostępnych.

Nie tylko sama budowa sprawia, że chcemy mieć odkurzacz pionowy. Ranking wskazuje, że klienci doceniają także łatwość przechowywania urządzenia tego typu. Dzięki wygodnym uchwytom ściennym urządzenie można powiesić na ścianie albo wygodnie przechowywać w szafie.

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy to nieograniczony zasięg działania

Chyba każdy z nas zdenerwował się kiedyś, biegając od gniazdka do gniazdka, by przełączyć kabel zasilający odkurzacz i posprzątać odległe zakątki mieszkania czy domu. Mało tego, przewód plątał się między meblami, utrudniał poruszanie się po mieszkaniu innym domownikom. Wszystkie te problemy, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, rozwiązuje odkurzacz pionowy bezprzewodowy. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi urządzenie w czasie pracy korzysta z energii nagromadzonej właśnie w nim. W zależności od modelu i pojemności akumulatora odkurzacz bezprzewodowy może pracować od 20 aż do 80 minut. Potem należy go ponownie wpiąć do stacji dokującej i poczekać, aż się naładuje.

Możliwość bezprzewodowej pracy urządzenia ma wiele zalet. Przede wszystkim można sprzątać swobodnie nawet tam, gdzie do tej pory tego nie robiliśmy. Tu szczególnie mowa o strychach, werandach, a nawet piwnicach. Można też w końcu regularnie odkurzać samochody, bo podłączanie kilku przedłużaczy i wyrzucanie ich przez okno było raczej kłopotliwie, albo wręcz niemożliwie. Jeśli mieszkaliśmy w bloku, takie rozwiązanie nigdy przecież nie wchodziło w grę. Teraz jednak, posiadając odkurzacz pionowy bezprzewodowy, można odkurzyć samochód nawet wówczas, jeśli stoi na bardzo odległym parkingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj