Wrocław: Czy studenci II roku AWF zmarli po szczepionce?

Ostatnio o zgonach młodych ludzi, często sportowców mówi się, nagła śmierć. Długa lista nazwisk z całego świata jest powielana w mediach społecznościowych, a lekarze określają ją jako nową jednostkę chorobową.

Preparaty szczepionkowe promują lekarze, w tym wrocławski doradca premiera prof. Krzysztof Simon. Ludzie zwłaszcza szczepieni są coraz bardziej zaniepokojeni, gdyż publikowane dane Ministersrwa Zdrowia mówią o niespodziewanych zgonach u młodych ludzi. Tymczasem prof. Simon twierdzi, że w obliczu pandemii nie ma innego wyjścia i trzeba się szczepić, mówi o obowiązku obywatelskim i współodpowiedzialności za siebie. W Świętego Mikołaja postawił prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie warunek:

 albo pan wybiera wolność i zgadza się pan na ruinę gospodarki, na śmierć setek ludzi dziennie albo pan stosuje przymus, tak jak w wielu krajach, i szczepi się, ratując, solidarnie z innymi ludźmi.

Jeśli w tej chwili szczepienia to najlepsze co możemy zrobić dla siebie, to skąd nagłe śmierci? pytają studenci wrocławskiej sportowej uczelni.

Kilka dni temu zmarło dwoje studentów AWF. Mieli po 21 lat. Autor posta napisał, „szczepili się, żeby móc studiować. W mediach cisza, kto odpowie za ich śmierć po szczepionce?”

Pojawił się też wpis najbliszej rodziny, z którego wynika, że studenci zostali zmuszeni do wzięcia zalecanych dawek. Uczelnia nie wypowiada się w tej sprawie a studenci zapowiedzieli cichy marsz przeciwko obowiązkowi, który jak mówią „jest przymusem”.

Źródło: twitter.com/nox_aurora/status

8 KOMENTARZE

  1. Jeśli ci młodzi studenci byli po szprycy, nie można tego władzuni AWF odpuścić, mają za to beknąć. A inni niech się 100 x zastanowią, nim poddadzą się temu eksperymentowi depopulacyjnemu …

    • Tak oboje byli po szprycy. List zrozpaczonej matki zmarłego studenta przeczytać można było na forum.Uczelnia powinna ponieść tego konsekwencje. Tych przypadków wśród młodych sportowców są dziesiątki.

  2. Szczepionka zawsze jest ryzykiem. Dlatego trzeba podpisać, że producent nie ponosi odpowiedzialności. Przy innych szczepionkach tego nie ma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj