PGE: Blisko 500 uczestników warsztatów dla wykonawców z obszaru dystrybucji energii elektrycznej

fot. pexels.com

PGE przeprowadziła warsztaty informacyjne dla potencjalnych wykonawców inwestycji z obszaru dystrybucji energii elektrycznej. Wydarzenie odbyło się w formie transmisji online i zgromadziło blisko 500 firm.

Uczestnicy warsztatów zapoznali się z planowanym na najbliższe lata zakresem inwestycji, jak również z wymogami postępowań przetargowych prowadzonych w PGE Dystrybucja. W formie transmisji wideo przedstawiciele spółki zaprezentowali potencjał techniczny spółki i planowane prace eksploatacyjne. Omówiono też kluczowe programy inwestycyjne, jak kablowanie sieci oraz wdrażanie liczników zdalnego odczytu oraz zasady BHP i Compliance, obowiązujące w PGE Dystrybucja przy współpracy z wykonawcami.

Pytania do organizatorów kierowano za pomocą formularza on-line, który był dostępny w dedykowanej zakładce na stronie internetowej. Wpłynęło ponad 100 pytań od uczestników warsztatów. Na część pytań przedstawiciele spółki odpowiadali na bieżąco, pozostałe odpowiedzi zostaną opublikowane na stronie www.pgedystrybucja.pl.

PGE jest liderem procesu transformacji energetycznej w Polsce oraz wspiera rozwój krajowych kompetencji w obszarze energetyki. Celem spółki jest jak największe zaangażowanie polskich firm w procesy inwestycyjne prowadzone w ramach Grupy PGE, co przyczyni się do rozwoju krajowej gospodarki.

Warsztaty dla wykonawców z obszaru dystrybucji energii elektrycznej to kolejne spotkanie PGE z potencjalnymi wykonawcami. PGE zrealizowała już warsztaty z firmami zainteresowanymi udziałem w postępowaniach z obszaru morskiej energetyki wiatrowej, ciepłownictwa i odnawialnych źródeł energii. W planach PGE ma kolejne spotkania z potencjalnymi kontrahentami, aby na bieżąco informować i zachęcać ich do udziału w procesach inwestycyjnych Grupy. PGE będzie na bieżąco publikować informacje o toczących się inwestycjach i prowadzonych postępowaniach zakupowych, jak również zapewni otwarty dostęp do udziału w tych procesach przez każdego zainteresowanego wykonawcę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj