Wakacje nad jeziorem – zabierz ze sobą tych 6 gadżetów

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV

Choć przebywanie na słońcu jest przyjemne i zapewnia estetyczną opaleniznę, nie zawsze ma dobry wpływ na wzrok. Oczy męczą się pod wpływem nadmiaru światła, szybko stają się przesuszone, a wzrok nadwyrężony. Co może poprawić Twój komfort widzenia w słoneczny dzień? Okulary przeciwsłoneczne z przyciemnianymi soczewkami. Będziesz widzieć w nich ostrzej i wyraźniej, a Twoje oczy nie będą się męczyć.

Warto wiedzieć, że okulary przeciwsłoneczne odpowiadają nie tylko za komfort widzenia, ale i ochronę oczu przed szkodliwymi promieniami UV. Okulary, które znajdziesz wśród gadżetów na lato pod adresem https://www.artilon.pl/pl/c/Gadzety-reklamowe-na-lato/47, posiadają filtr UV zatrzymujący te szkodliwe promienie.

Czapka z daszkiem i nadrukiem

Odpoczywając na słońcu, nie zapomnij również o nakryciu głowy. Bez niego Twoje włosy mogą szybko się nagrzać, a zbyt wysoka temperatura może prowadzić do przegrzania organizmu, migren, osłabionego samopoczucia, a nawet udaru cieplnego. Wybierz czapkę z daszkiem, która nie tylko osłoni Twoją głowę, ale i oczy przed nadmiarem światła. Na stronie https://www.artilon.pl/ możesz zamówić czapki w kilku kolorach, z dowolnym nadrukiem lub firmowym logo, w tym także w rozmiarach dziecięcych.

Torba termiczna na puszki z napojami

W słoneczny dzień nad jeziorem najlepiej smakują schłodzone napoje. Żeby jednak utrzymały one swoją temperaturę nawet podczas kilkugodzinnego pobytu na słońcu, potrzebują odpowiedniej ochrony termicznej. Zapewni im ją torba termiczna z warstwą termoizolacyjną. W środku zmieścisz zapas napojów dla całej rodziny, a długi pasek ułatwi Ci jej wygodne przenoszenie nawet podczas pieszych wędrówek.

Poręczna latarka

Latarkę zaleca się zabierać właściwie w każdą podróż, ponieważ może się przydać naprawdę niespodziewanie. Na wakacjach nad jeziorem może być szczególnie potrzebna. Po wieczorze spędzonym na brzegu na obserwowaniu zachodu słońca możesz mieć trudności ze spakowaniem wszystkich swoich rzeczy, gdy nastanie całkowita ciemność. Nie w każdym miejscu, zwłaszcza w okolicach jezior, możesz liczyć na pełne oświetlenie po zmroku. Latarka ułatwi Ci to i wiele innych zadań, a szczególnie mały poręczny model, który przypniesz do kluczy albo zmieścisz w kieszeni spodni.

Otwieracz do butelek

Zabierasz nad jezioro napoje w szklanych butelkach? Wielu uważa, że smakują one lepiej niż te zamknięte w aluminiowych puszkach. Pamiętaj jednak, że do otwarcia tego rodzaju butelek możesz potrzebować otwieracza. Nie zawsze łatwo go zastąpić, a próby otwarcia butelki innymi narzędziami mogą nie być w pełni bezpieczne i grozić skaleczeniem. Nie zapomnij więc zabrać otwieracza do butelek, tym bardziej że zdecydowana większość takich gadżetów ma rozmiar breloka do kluczy.

Piłka plażowa, skakanka lub poręczna gra

Wybierając się na wakacje, nie zapomnij również o gadżetach, dzięki którym mile spędzisz czas i nie będziesz się nudzić. Nad brzegiem jeziora możesz zagrać z przyjaciółmi w piłkę lub zaangażować dzieci do zabawy. Piłki plażowe to modele dmuchane, które możecie odbijać nawet nad powierzchnią wody.

Możesz zabrać ze sobą także wiele innych gadżetów i gier, takich jak na przykład skakanka, gra w kółko i krzyżyk na drewnianych klockach, jojo, czy bierki albo domino. Wszystko zależy od tego, jakie gry sprawiają Ci przyjemność i czy wybierasz się w podróż z dziećmi – wówczas i je warto zapytać o zdanie, by nie nudziły się podczas wyjazdu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj