Komuniści w niczym nie ustępują największym zbrodniarzom świata

Komuniści, niezależnie z jakiej wyszli kultury zawsze odrzucali tradycję łacińską. Prawo oparte na starożytnej kulturze rzymskiej włącznie z chrześcijaństwem było dla nich zbyt trudne do stosowania na co dzień. To rewolucja była ich żywiołem, dawała władzę.

Komuniści w niczym nie ustępują największym zbrodniarzom świata. Dlaczego? Bo zniszczenia, jakich dokonali można zestawić ze skutkami wojennymi. Straty są demograficzne, psychiczne, finansowe, gospodarcze i polityczne. No i długofalowe. Żadne państwo, po rewolucji przeprowadzonej przez komunistów nie wyszło obronną ręką. Nikt nigdy nie wskazał na komunistę mówiąc, że to dobry człowiek. Jedno jest pewne, że gdyby nie Kościół katolicki, trudno byłoby przetrwać nie tylko chrześcijanom.

W Polsce więcej było socjalistów, niż komunistów. W ocenie społeczeństwa niczym się nie różnili, toteż zamiennie ich określano. Byli to Polacy i Żydzi polskiego pochodzenia. Wspólnie zaczęli mówić a potem wprowadzać równość klasową i bzdurne programy (jak dzisiaj równość płci, ekoterroryzm, zmniejszony tydzień pracy lub pensja za siedzenie w domu). Celem była likwidacja państwa polskiego, chrześcijaństwa na czele z Kościołem katolickim i sowietyzacja narodu polskiego. Wzorowali się na Rosji Sowieckiej. To leninowscy, potem stalinowscy emisariusze pilnowali, by ateizacja przyszłej „polskiej republiki” przebiegała tak samo jak w Bolszewii. W sumie w międzywojniu miało być ok. 30 tys. członków zrzeszonych w różnych organizacjach lewicowych. Z czego 30 proc. to Żydzi, drugie tyle Ukraińcy i Białorusini, i Polacy 40 proc.

Komuniści różnej maści od powstania w połowie grudnia 1918 roku działali przez 20 lat na terenie Polski i Rosji Sowieckiej, a tam na czele z Różą Luksemburg było ich ponad 3 tysiące. Kto dziś pamięta, że to „zagraniczni” komuniści nie przyjęli do wiadomości ogłoszonej 11 listopada 1918 roku niepodległości Polski. Dwa lata później skrytykowali postanowienia Traktatu wersalskiego. Generalnie, robili wszystko by państwo polskie było podległe Sowietom, nadto wymyślili sobie, że światu potrzebna jest wielka rewolucja, po której zapanuje wszechświatowy komunizm. O przyszły porządek miałyby zadbać skonsolidowane lewicowe ruchy. Wtedy ich działacze byli Żydami czystej krwi, bądź Żydami z pochodzenia. Wtedy, po napadzie Sowietów na Polskę, niemal wszyscy Żydzi z KPP wyjechali do ZSRR. Wracali w latach 1943-1945 roku budować socjalistyczną ojczyznę. Zadekowali się u Stalina a następnie w pokazowych procesach skazywali polskich żołnierzy, osoby duchowne i cywilów na ciężkie więzienia i śmierć. Dlaczego wśród komunistów było tak dużo polonofobów?

Źródło: dzieje.pl; pl.wikipedia.org

Publikacja powstała dzięki wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj