Radni pytają Sutryka o sprawę handlu autami na terenie Urzędu Miasta

foto: twitter.com/SutrykJacek/media

Radni Michał Kurczewski oraz Andrzej Kilijanek wystapili do prezydenta Sutryka o wyjaśnienie sprawy handlu autami. Całość sprawy tutaj

Treść zapytania

Na podstawie art. 24 ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2023 r. poz. 40,
572, 1463, 1688), wypełniając obowiązek działania dla dobra gminy i jej mieszkańców, składam zapytanie dotyczące handlu autami prowadzonego na terenie Urzędu Miasta przy ulicy plac Nowy Targ 1- 8 we Wrocławiu. W dniu 7 stycznia br. na stronie „ujawniamy.com” w materiale filmowym zostały ujawnione informacje dotyczące handlu autami.

Zgodnie z nim pod nazwą „GateCar” pracownik Urzędu Miejskiego – Pan Przemysław, zajmował się handlem autami w godzinach pracy i przy wykorzystaniu miejskiej infrastruktury – garaży na parkingu Urzędu Miejskiego przy ulicy plac Nowy Targ
1-8 we Wrocławiu. Proszę o informacje w następujących kwestiach:

1. Czy mieszkaniec Wrocławia może wynająć garaże (zaprezentowane w materiale filmowym), w których były przechowywane auta na sprzedaż? Jeśli tak, to na jakich zasadach.
2. Czy istnieje dokument w Urzędzie Miasta regulujący korzystanie z garaży – regulamin, na pl. Nowy Targ 1-8? Jeśli tak to proszę o jego udostępnienie.
3. Czy Pan Przemysław / lub firma reprezentująca „GateCar” podpisała z Urzędem Miasta
umowę na wynajem garaży? Jeśli tak to proszę o jego udostępnienie.
4. Proszę o przedstawienie pełnej struktury organizacyjnej stanowisk, w której ujęte jest miejsce pracy Pana Przemysława, jego podwładnych oraz przełożonych (z najwyższym stanowiskiem włącznie).
5. W jaki sposób nadzorowane były obowiązki i czas pracy Pana Przemysława oraz jego
podwładni?
6. Jakie konsekwencje zostały / zostaną poniesie przez przełożonego Pana Przemysława.
7. Jak zorganizowana jest praca Wydziału Obsługi Urzędu Dział Transportu – ile aut służbowych ma do obsługi, ile osób je obsługuje i kto z urzędników / kierownictwa Urzędu Miasta może obecnie korzystać z tych aut? Proszę o stan na 1 grudnia 2023 r.
8. Na jakich zasadach można wjechać na parking Urzędu Miejskiego przy ulicy plac Nowy Targ 1-8 we Wrocławiu? Kto (urzędnicy jakiejś komórki / służby) wpuszcza na ten teren parkingu, gdzie znajdują się garaże?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj