M. WARCHOŁ W RADIU MARYJA O SPOŁECZNOŚCI LGBT: NIE CHCĄ RÓWNYCH PRAW DLA WSZYSTKICH – CHCĄ WSZYSTKICH PRAW DLA SIEBIE

flaga_homo_lgbt_gay-400x0.jpeg

Liczy się tylko ich ideologia, ich przekonania, indoktrynacja. Mówią wiele o wolności, a bezczelnie łamią wolność. Nie chcą równych praw dla wszystkich – chcą wszystkich praw dla siebie. Wprowadzają dyktaturę. To jest dyktatura nielicząca się z żadnymi innymi poglądami – mówił o ideologach LGBT w poniedziałkowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja Marcin Warchoł, poseł Suwerennej Polski.

Indoktrynacja LGBT ma miejsce również na szczeblu rządowym. Bardzo prawdopodobne jest, że nowy przedmiot edukacja zdrowotna będzie realizował program edukacji seksualnej polegający w istocie na seksualizacji dzieci.

– Niestety, mamy do czynienia z instytucjonalną deprawacją naszych dzieci. To jest demoralizacja i to demoralizacja sankcjonowana przez instytucje państwowe (…), które nie szanują prawa. Prawo wyraźnie wskazuje, iż to rodzice mają wyłączne kompetencje do wychowywania, nauczania zgodnie z własnymi przekonaniami religijnymi i filozoficznymi – zaznaczył Marcin Warchoł.

Jest to jedno z praw człowieka. Łamanie go w ramach seksualizującej edukacji zdrowotnej stanowi – zdaniem posła Suwerennej Polski – swoiste odbieranie dzieci rodzicom.

– To godzi w rodzinę. To jest atak na dzieci, atak na rodzinę – stwierdził gość „Aktualności dnia”.

Polityk po raz kolejny podkreślił, że działania te są niezgodne z prawem.

– Prawo się ani o jotę nie zmieniło od 15 października i „uśmiechnięta Koalicja 13 grudnia” doskonale ma tego świadomość. Przecież pan prezydent nie podpisał żadnej ustawy, która by pozwalała na deprawację naszych dzieci – zaznaczył rozmówca Radia Maryja.

Aby przeciwdziałać deprawacji i indoktrynacji, należy zgłaszać sprawców tego procederu do prokuratury czy też składać skargi konstytucyjne do Trybunału Konstytucyjnego.

 

 

radiomaryja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj