Integracyjny Teatr Arka zaprezentuje: STATEK SZALEŃCÓW I EUROPEJSKA STOLICA KULTURY

teatr-arka.jpg

 

Szanowni Państwo z radością pragniemy poinformować, że Integracyjny Teatr Arka zaprezentuje 5 lutego 2016 roku o godz. 19.00 w swojej siedzibie we Wrocławiu ul. Mennicza 3 ( wejście od ul. Świdnickiej 28 , Scena Kameralna Teatru Polskiego )w ramach ESK 2016 przedstawienie teatralne” Statek Szaleńców”- Wstęp Wolny.

Wydarzenie to będzie znakomitą okazją do oficjalnego przedstawienia sytuacji Integracyjnego Teatru Arka z Wrocławia.

Ponadto opowiemy o nowo powstałej Fundacji Artystów Niepełnosprawnych i Pełnosprawnych- Jesteś My, która przejęła opiekę nad Teatrem, o Fundatorach( niepełnosprawnym i pełnosprawnym)o Radzie Fundacji i Zarządzie oraz Dyrektorze Artystycznym Teatru Arka.

Przedstawienie Statek Szaleńców jest w całości finansowane przez ESK toteż zapraszamy Państwa nieodpłatnie.

Rok 2015 był dla nas bardzo trudnym rokiem ale nasi przyjaciele ,którzy nam bardzo pomagają , nie pozwolili na to aby teatr przepadł. Dźwigamy się dzięki pasji i wierze naszych pracowników, naszych aktorów niepełnosprawnych i pełnosprawnych. Chcielibyśmy wszystkim dobrym ludziom, którzy uwierzyli w sens istnienia zawodowego teatru integracyjnego, podziękować. Chcielibyśmy podziękować władzom Miasta Wrocławia , za otwarcie się na nas i na to aby Integracyjny Teatr Arka nadal promował Wrocław jako Miasto Bez Barier. Chcemy podziękować wreszcie Wam Drodzy Widzowie ,że nie pozwoliliście nam zniknąć z mapy Wrocławia i tak licznie przychodziliście i przychodzicie do Teatru Arka. Dziękujemy za wsparcie Prosimy Was przyjdźcie do Arki i razem z nami otwórzcie nowy rozdział w historii Wrocławskiego Integracyjnego Teatru Arka . Zapraszamy bardzo serdecznie

Rezerwacja : 71 723 78 03; 500423919; 694219313

trailer spektaklu link:
https://www.youtube.com/watch?v=CcAvv71Tlek

Renata Jasińska i Joanna Gierdal o Statek Szaleńców link:

https://www.youtube.com/watch?v=uy4rHXS-st0

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ