Rajd Flag przeszedł ulicami Wrocławia

marszflag.jpg

Wydarzenie zorganizowały środowiska prawicowe. Udało im się pokazać, że potrafią godnie uczcić polskie barwy – bez palenia kukły Żyda, ani zdjęcia prezydenta Wrocławia.

Rajd został zorganizowany przez Kongres Nowej Prawicy i stowarzyszenie Narodowcy RP. Wygląda na to, że oba środowiska świetnie się dogadują, gdyż to kolejna ich wspólna inicjatywa. Przypomnijmy, że razem organizują one także np. Akademię Patriotów, która przyciąga tłumy słuchaczy.

Początek rajdu miał miejsce o godzinie 17 na placu Solidarności. Stamtąd biało-czerwony marsz ruszył ulicami Wrocławia, aż do placu Dominikańskiego. Mimo, że w jego organizację zaangażowani byli politycy prawicy, to obyło się bez odwołań do jakichkolwiek poglądów. Chodziło o to, aby wspólnie zamanifestować swój patriotyzm.

Ogółem w marszu wzięło udział nieco ponad sto osób. Organizatorzy byli jednak zadowoleni z frekwencji. Do tego rajd przebiegł spokojnie. Obyło się bez jakichkolwiek incydentów, a po wszystkim uczestnicy spokojnie rozeszli się do domów.

 

Zdjęcie: Kongres Nowej Prawicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj