36. PIESZA PIELGRZYMKA WROCŁAWSKA NA JASNĄ GÓRĘ (2 – 10.08)

imgOXKTq8_news_normal.jpeg

INFORMACJE OGÓLNE

Pielgrzymka wyruszy po raz 36 z Katedry Wrocławskiej 2. sierpnia (wtorek) o godz. 6.00. Przybycie na Jasną Górę i wejście przed obraz Matki Bożej 10. Sierpnia (środa) o godz. 9.00. Msza św. na zakończenie pielgrzymki na wałach Jasnogórskich o godz. 11.00.

W Pielgrzymce może wziąć udział każdy, kto zobowiąże się spełnić następujące warunki:

zapisze się w swojej parafii (szczegóły u ks. Duszpasterzy) lub w Duszpasterstwie Akademickim do końca lipca br., powstrzyma się całkowicie od palenia tytoniu i picia alkoholu, przestrzegać będzie zakazu noclegów koedukacyjnych, będzie wypełniał polecenia Brata Przewodnika i jego współpracowników, przyjmie w duchu pokuty wszystkie trudy pielgrzymowania, osoby nieletnie mogą wyruszyć jedynie z opiekunem pełnoletnim. Pielgrzymka jest namiotowa pamiętaj, więc aby zabrać ze sobą namiot, śpiwór i karimatę. Bagaże koniecznie podpisane, z adresem i numerem grupy.

Dbając o własne bezpieczeństwo pamiętaj aby mieć przy sobie informację o stale przyjmowanych lekach i dokument stwierdzający o Twoim ubezpieczeniu zdrowotnym. Wszystkie rzeczy należy zapakować w worki foliowe. Na trasie jest możliwość zaopatrzenia się w chleb, nabiał (jogurt, mleko itd.) oraz w podstawowe art. spożywcze.

ZAPISY

Zapisy: w parafiach do końca lipca, a także od 30.07 do 01.08.2016 w godz. od 11.00 do 17.00 w Centralnym Punkcie Informacyjnym Pielgrzymki w Duszpasterstwie Akademickim „Wawrzyny”- Wrocław, ul. Bujwida 51, lub mailowo pisząc na adres pielgrzymka@pielgrzymka.pl UWAGA! NOWY NUMERtel.71 725 67 20

Koszty pielgrzymki wynoszą: dla dzieci i młodzieży do ukończenia gimnazjum włącznie – 85 zł, dla pozostałych uczestników – 95 zł. (w przypadku uczestnictwa powyżej trzech i więcej osób z jednej rodziny – np. brat, siostra i rodzice dla tych osób przewidziane są zniżki).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj