Impel Wrocław skompletował skład na przyszły sezon

impel 23.jpg

W zeszłym tygodniu Impel Wrocław nie szczędził radości swoim kibicom. Dzień po dniu ogłaszał transfery kolejnych Impelek, z którymi klub parafował umowy. Poniedziałek należał do Michy Hancock, natomiast w sobotę ogłoszona została Adrianna Wysocka. Obie zawodniczki odpowiedzialne będą za rozegranie w ekipie Marka Solarewicza.

Micha Hancock to siatkarka z ugruntowaną pozycją w naszej lidze. Zeszły sezon zagrała w barwach Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza. Na boisku spisywała się bardzo dobrze, będąc podstawową zawodniczką w drużynie z Zagłębia Dąbrowskiego. Hancock preferuje szybką grę do skrzydła, na co uwagę zwracali wrocławscy szkoleniowcy. Niebywałym atutem rozgrywającej jest jej postawa w polu serwisowym, dzięki której uplasowała się na pierwszym miejscu w rankingu serwujących Orlen Ligi.

Obecnie Hancock przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie trenuje z kadrą i przygotowuje się do Pan-American Cup. W Polsce pojawi się tuż po zakończeniu swoich obowiązków reprezentacyjnych.

Swój talent, obok doświadczonej Hancock, rozwijać będzie Adrianna Wysocka. To przedstawicielka młodego pokolenia zawodniczek. Wysocka związana jest z Dolnym Śląskiem – swoją karierę rozpoczynała w rodzinnej Świdnicy. To bardzo perspektywiczna zawodniczka, która zwróciła uwagę niejednego klubu. Sporym atutem siatkarki jest na pewno jej wzrost. Rzadko kiedy spotyka się bowiem rozgrywającą mierzącą 186 cm. Dodatkowo Wysocka wyróżniała się kilkoma cechami, na które zwrócili uwagę szkoleniowcy kompletując skład na zbliżające się rozgrywki.

więcej na : http://impelwroclaw.pl/news,2170-nowe-rozgrywajace-impel-wroclaw.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj