Wrocławscy policjanci po raz kolejny przechwycili dopalacze – blisko 80 opakowań

dopaacze.jpg

Zarzut nielegalnego posiadania substancji psychotropowych, usłyszał mężczyzna zatrzymany przez wrocławskich policjantów. Przy zatrzymanym funkcjonariusze znaleźli 76 sztuk opakowań z różnego rodzaju dopalaczami. Już wstępne badanie części z nich wykazało, że zawierają one substancje psychotropowe, których posiadanie jest zabronione w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci sprawdzają też, czy zatrzymany handlował dopalaczami.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie substancji zastępczych tzw. dopalaczy. Zatrzymany, to 24 – letni mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Do zatrzymania doszło w godzinach popołudniowych na jednej z ulic wrocławskiej dzielnicy Fabryczna, gdy podejrzewany wysiadał z samochodu. Przy zatrzymanym podczas przeprowadzonej kontroli policjanci znaleźli i zabezpieczyli ukryty w spodniach worek z zawartością 76 opakowań z różnego rodzaju dopalaczami.

Podczas sprawdzenia pojazdu, którym mężczyzna się poruszał, funkcjonariusze znaleźli dodatkowo też gotówkę z kwocie kilku tysięcy złotych. Już wstępne badanie części zabezpieczonych dopalaczy wykazało, że zawierają one substancje zabronione w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wszystkie zabezpieczone substancje będą teraz jeszcze szczegółowo badane przez biegłego.

Na chwilę obecną zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Obecnie funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław – Fabryczna, którzy prowadzą postępowanie w tej sprawie, wyjaśniają dalej wszystkie okoliczności, w tym m.in. to, czy mężczyzna handlował dopalaczami.

źródło: WKP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj