Złoty pociąg – podczas drugiego wykopu natrafiono na różne materiały w tym izolator kolejowy

złoty.jpg

Jak podaje portal zloty-pociag.com podczas drugiego wykopu natrafiono na różne materiały. Są tam nasypane dziwne skały z fragmentami niewspółczesnej porcelany, które musiały zostać nawiezione.

 Na pewno za kilka dni zostanie udzielona jednoznaczna odpowiedź: tak albo nie. Skończy się wszelkie gdybanie i na pewno już za tydzień będziemy mogli wiele powiedzieć – mówi rzecznik odkrywców, 

O godzinie Godz. 10.13 podano, że  wykopano izolator kolejowy. Radio Wrocław   dowiedziało się nieoficjalnie, że ma on pochodzić z lat 40. ubiegłego wieku.

Zdaniem geologa dr Adam Szynkiewicz Wyznaczone zostały cztery miejsca kontrolne. W jednym z miejsc gdzie były prowadzone wykopy nie było śladu tunelu. Być może na razie nie trafiliśmy. Wedle założeń, plan był taki by kopać poprzecznie, ale niestety są położone światłowody i kable kolejowe, dlatego mamy dostęp po połowy tego 25 metrowego wału. Jeśli jest tunel, tu musiał być on wykuty i to ma potwierdzić drugi wykop. Nie ma tam skał i natrafiliśmy na różne materiały. Są tam nasypane dziwne skały z fragmentami niewspółczesnej porcelany, które musiały zostać nawiezione.
 

Teraz pracowników spółki XYZ czeka dalsze przekopywanie wykopów.

źródło: http://www.zloty-pociag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj