Wypadek podczas rodzinnej wycieczki

rower 2.jpg

Ścieżka rowerowa na trasie Milicz-Sułów, 8 sierpnia 2016 samochód osobowy potrąca rowerzystę, potrzebna jest natychmiastowa pomoc medyczna.

 Czteroosobowa rodzina na wycieczce rowerowej. Ona Paulina Bogucka – ratownik SOR w Trzebnicy. On Krzysztof Bogucki – policjant KPP w Trzebnicy. Dzieci – 12 lat i 2 la

: Rodzina wzywa karetkę pogotowia, do czasu przyjazdu podejmuje reanimację rowerzysty. Dzięki temu może być bezpiecznie zabrany. Rowerzysta nadal przebywa we wrocławskim szpitalu. Jest w bardzo ciężkim stanie.

Takie rzeczy dzieją się, niestety. Tylko co by było gdyby nie Boguccy? Gapie, zebrani w okolicy nawet nie zadzwonili po pomoc. Po tym zdarzeniu nasuwa się kolejny raz pytanie. Co się z nami stało? z empatią, zwykłym ludzkim odruchem pomocy drugiemu człowiekowi? A jeśli to ciebie potrąci auto? I nie będzie tam Boguckich?

Redakcja wdolnymslasku.com ma nadzieję, że przełożeni Pauliny i Krzysztofa Boguckich docenią swoich pracowników, zaś my pracownicy redakcji pięknie dziękujemy za uratowanie życia nieznanemu człowiekowi. Za spontaniczną reakcję, za pokazanie swoim dzieciom priorytetów i życzymy radosnych, wspólnych rodzinnych chwil. Niech wam się dobrze dzieje, tak samo jak uratowanemu przez was rowerzyście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj