Wrocław: dzisiaj publiczny różaniec za chrześcijan

publiczny różaniec.jpg

Krucjata Młodych zaprasza na publiczny różaniec w intencji mordowanych chrześcijan i ich katów.

Oto treść zaproszenia

W imieniu Krucjaty Młodych serdecznie zapraszam na publiczny Różaniec św. w intencji chrześcijan prześladowanych w krajach arabskich i na całym świecie, a także nawrócenia ich prześladowców, w szczególności muzułmanów. Odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 przy kościele garnizonowym (św. Elżbiety) we Wrocławiu.

 

Różaniec ten jest współczesną krucjatą na miarę naszych możliwości – duchową, skierowaną na pomoc dla cierpiących i zabijanych za wiarę oraz prośbą o łaskę nawrócenia i odwrócenia się od zbrodni dla tych, którzy je popełniają lub wspierają, zwłaszcza muzułmanów. Chcemy również, by modlitwa ta była zadośćuczynieniem za zło prześladowań i obojętność świata na nie, skąd jej publiczny charakter.

 

Do intencji dołączamy również tę za naszą upadającą cywilizację – aby powróciła do prawdziwej wiary, źródła swej dawnej potegi i – jeśli nie jest za późno – aby przy pomocy Najświętszej Maryi Panny została ocalona od islamizacji i kary pogańskiego miecza, którym jak uczył x. Skarga, Bóg karze niewierność narodów. Królowa Różańca Świętego już wiele razy, m. in. pod Belgradem, Lepanto, Chocimiem i Wiedniem dała katolikom zwycięstwo. Może i teraz będzie tak łaskawa – musimy więc być gotowi.

 

Pozdrawiam serdecznie i – mam nadzieję – do zobaczenia!

foto i źródło: Krucjata Młodych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj