Lubin: XXXI Bieg Barbórkowy – tylko 10 km

Bieg-Barbórkowy-2.jpg

Wraz z Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są pakiety startowe na Bieg Barbórkowy, który odbędzie się 16 października. To będzie już 31. edycja tej imprezy.

Bieg Barbórkowy o „Lampkę Górniczą” to impreza sportowa z wielkimi tradycjami. Początkowo organizowana była tylko dla biegających górników, obecnie przyciąga wielu zawodników z kraju, a także z zagranicy. Bieg Barbórkowy jest najważniejszą imprezą biegową w naszym regionie. Głównym organizatorem jest KGHM Polska Miedź.

W tym roku bieg odbędzie się 16 października. Start o godzinie 11 ze stadionu RCS. Dystans do przebiegnięcia to 10 kilometrów ulicami Lubina. Organizatorzy przyjmą tylko dwa tysiące uczestników, jak zawsze decyduje kolejność wpłat.

Dla naszych Czytelników mamy trzy pakiety na ten bieg. Każdy zawiera oczywiście numer startowy wraz z chipem do pomiaru czasu, koszulkę 31. Biegu Barbórkowego, kostkę z logo KGHM oraz wydawnictwo albumowe pt. „Alfabet KGHM”.

W naszym konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie! Pakiety otrzymają trzy pierwsze osoby, które dodzwonią się do nas we wtorek, 27 września, o godzinie 14.00. Numer do redakcji to 76 844 13 93.

 

foto i źródło: lubin.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj