Prawica Rzeczypospolitej protestuje przeciw „Tęczowyn Piątkom” w szkołach! Również w Dzierżoniowie

pride-828056_960_720.jpg

W związku z zaplanowaną na 28 października w niektórych polskich szkołach akcją „Tęczowy Piątek”, inicjowaną przez środowiska i organizację LGBT, Prawica Rzeczypospolitej przeprowadziła ogólnopolską akcję, mającą na celu informowanie o tej skandalicznej sprawie przedstawicieli lokalnych władz samorządowych.

Stosowne pisemka od lokalnych przedstawicieli Prawicy Rzeczypospolitej 27 października trafiły także do starosty dzierżoniowskiego oraz burmistrza Dzierżoniowa. Przeczytać  w nich można:

„Pragnę zwrócić Pana uwagę na inicjatywę środowisk LGBT, które zapowiadają organizację tak zwanych Tęczowych Piątków, czyli dni, kiedy do polskich szkół będą wchodzić aktywiści środowisk LGBT, by propagować praktyki homoseksualne oraz afirmować zachowania deprawujące dzieci i młodzież. Organizatorzy mają zamiar kolportować plakaty, przypinki, poradnik Jak być sojusznikiem-czką osób LGBT oraz materiały „edukacyjne”.

Liczę, że na terenie szkół w naszym mieście takich akcji nie będzie, a jeśli pojawią się takie lub podobne inicjatywy, nie otrzymają przyzwolenia od dyrekcji szkół oraz władz samorządowych.

Pragnę zauważyć, że opisane powyżej działania środowisk LGBT w sposób jawny ograniczają prawa rodziny do wychowania dzieci, narzucając agresywną i szkodliwą ideologię środowisk LGBT.

Z budzącymi niepokój planami organizatorów Tęczowego Piątku zapoznać się można na ich stronie internetowej; http://kph.org.pl/nauczycielu-nauczycielko-przygotuj-sie-do-teczowego-piatku/”

O bulwersującym temacie tak zwanych „Tęczowych Piątków” w szkołach będziemy jeszcze informowali.

źródło: zprawa.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ