Już 5 listopada w Bielawie! Turniej finałowy Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego!

zzzzzzzzz.jpg

Już 5 listopada w Bielawie odbędzie się Wielki finał PLFAJ-8. Na boiskach Stadionu KS „BIelawianka” spotkają się 4 najlepsze drużyny tegorocznej edycji PLFA J-8: Bielawa Owls, Panthers Wrocław, Warsaw Eagles oraz Angels Toruń.

Dwa półfinały zostaną rozegrane na dwóch osobnych boiskach jednocześnie o godzinie 10:00. Następnie zobaczymy mecz o 3cie miejsce oraz mecz finałowy. W związku z potężnym zaangażowaniem Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego oraz dotacją z Ministerstwa Sportu i Turystyki możemy to wydarzenie spokojnie nazwać „Mini SuperFinałem”.

Szykuje się nam wyjątkowa oprawa, m.in: transmisja internetowa meczów z trzech kamer, oprawa pirotechniczna na styl meczów NFL (dymy, ognie, brama wejściowa), ceremonia finałowa z konfetti, wręczenie nagród za każde rozegrane spotkanie (MVP, Najlepszy zawodnik ofensywny i defensywny), konkursy z nagrodami dla kibiców, atrakcje dla najmłodszych (Maskotki kilku drużyn), występy cheerleaderek, gastronomia (grill, gorące przekąski, napoje), komentarz na stadionie – Dawid Biały, komentarz w transmisji internetowej – Piotr Bera raz wiele innych!

Zaproście rodzinę i znajomych! To będzie wielkie święto futbolu amerykańskiego na naszym terenie! Wstęp w dniu meczu jedynie 5 złotych!

źródło: zPrawa.pl

Foto: ddz24.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj