Impel Wrocław jedzie po punkty do Łodzi

Impel_Wroc.jpg

W sobotę wrocławianki ponownie zagrają w Łodzi. Tym razem, w ramach 7. kolejki zmierzą się z obecnym liderem tabeli Orlen Ligi – zespołem Budowlanych Łódź. Początek spotkania o 18:00.

Budowlani to ekipa, która w tym sezonie typowana jest jako kandydat do medalu. Na środku siatki rządzi Gabriela Polańska, a równie groźna na skrzydle – co w polu serwisowym – jest Heike Beier.

W przerwie międzysezonowej do drużyny dołączyły m.in. atakująca Kaja Grobelna i libero Paulina Maj-Erwardt, które dały nowej jakości zespołowi. Łódzka ekipa to jedna z dwóch drużyn, która nie zaznała smaku porażki w tym sezonie.

Dzięki lepszemu bilansowi setowemu, zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Impelki natomiast do tej pory prezentowały w miarę wyrównaną formę. Dwie zanotowane porażki to przegrane dopiero w tie-breaku.

Ostatni mecz z Dabrową Górniczą stał na wysokim poziomie, a o końcowym sukcesie zaważyła postawa w polu serwisowym i przyjęciu. Obu drużynom, jak w każdym meczu, zależeć będzie na wygranej.

Łodzianki będą chciały utrzymać swoją pozycję w tabeli, a wrocławianki zrobią wszystko by wrócić na drogę zwycięstw. W przeciwnym razie zmniejszy się dystans dzielący drużynę z Dolnego Śląska z czwartym miejscem w tabeli.

Mecz zostanie rozegrany w łódzkiej Atlas Arenie. Początek spotkania o 18:00.

foto:wikipedia.org

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ