Kamil Stoch dla TVP: Chcę po prostu wygrywać w czystej rywalizacji

– Zawsze powtarzam, że chcę po prostu wygrywać w czystej, sportowej rywalizacji. Dziś była ona na najwyższym poziomie, ciśnienie było do samego końca. Starałem się myśleć tylko o sobie, o tym, co mam zrobić – powiedział w rozmowie z dziennikarzami Telewizji Polskiej Kamil Stoch, zwycięzca 65. Turnieju Czterech Skoczni.

Wczoraj Kamil Stoch zwyciężył w konkursie skoków rozgrywanym w austriackim Bischofshofen i tym samym przypieczętował swoje zwycięstwo w 65. Turnieju Czterech Skoczni. To wielki sukces polskiego skoczka.

– Wszystkimi wrażeniami się nie podzielę, bo jest ich tyle. (…) Dziękuję z całego serca mojej rodzinie, trenerom, kolegom z drużyny, wszystkim, którzy włożyli tyle wysiłku, żebym mógł stanąć w tym miejscu – mówił polski skoczek dziennikarzom TVP.

– Zawsze powtarzam, że chcę po prostu wygrywać w czystej, sportowej rywalizacji. Dziś była ona na najwyższym poziomie, ciśnienie było do samego końca. Starałem się myśleć tylko o sobie, o tym, co mam zrobić – dodał Stoch.

– Chcę dalej skakać, tylko to mnie interesuje – powiedział nasz skoczek pytany, jak czuje się w doborowym gronie triumfatorów TCS.

Źródło: tvp.info / Telewizja Republika.pl

foto: facebook.com/kamilstoch-oficjalnastrona

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ