Modlitwa za oprawców i mordowanych chrześcijan

Created with GIMP

W każdy ostatni czwartek miesiąca Krucjata Młodych organizuje publiczny różaniec za prześladowanych chrześcijan.

Spotykamy się, 26 I 2017, o godzinie 19.00 na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu (na placu przed kościołem św. Krzyża, skrzyżowanie ul. Katedralnej i pl. Kościelnego).

Organizatorzy zwracają uwagę, że na świecie, w szczególności w krajach arabskich, wielu chrześcijan oddaje życie lub cierpi jedynie za to, że wyznaje wiarę w Jezusa Chrystusa. Zatem dopóki sami żyjemy i wyznajemy wiarę w pokoju, możemy pomóc im w duchowej walce i prosić dla nich Boga o niezłomność i męstwo. Chcemy również prosić – a nawet przede wszystkim – o nawrócenie dla ich prześladowców, a zwłaszcza dla muzułmanów, tak aby poznali oni prawdziwego Zbawiciela i żałując za swoje zbrodnie otrzymali kiedyś przebaczenie.

Różaniec, który będziemy odmawiać, ma charakter publiczny, ponieważ jest naszym zamiarem, by stanowił – na ile to możliwe – również zadośćuczynienie za wszystkie publiczne znieważenia i zbrodnie dokonywane wobec chrześcijan i świętej wiary.

Zaproszenie jest dla każdego, można również rozpowszechniać informację o modlitwie, a także dołączać i udostępniania wydarzenie na facebooku! https://www.facebook.com/events/1292311544147750/

Pozdrawiamy serdecznie, z Panem Bogiem

MP

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ