LOT uruchamia połączenie z Wrocławia do Tel Awiwu

Aleksandra Palus, PR LOT

Dziś PLL LOT ogłosiły uruchomienie nowego międzynarodowego kierunku z Wrocławia. Bezpośrednie połączenie do Tel Awiwu wystartuje 20 czerwca. Bilety już w sprzedaży.

Samoloty na trasie do Tel Awiwu będą latały dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki. Podróż
z Wrocławia potrwa 3 godz. 50 minut.

Cieszymy się, że oferta sieciowych połączeń międzynarodowych z Wrocławia wzbogaci się o kierunek bardzo atrakcyjny turystycznie. Dwa połączenia w tygodniu dają pasażerom możliwość wygodnego zaplanowania podróży – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław.

Lotnisko w Tel Awiwie znajduje się blisko tętniącego życiem centrum tej nowoczesnej metropolii i historycznej Jerozolimy. Jest również wygodnym punktem wypadowym dla wypraw nad Morze Martwe, jak również do kurortów położonych nad Morzem Śródziemnym lub nad Morzem Czerwonym.

Wszystkie rejsy z Wrocławia do Tel Awiwu docelowo obsługiwane będą nowoczesnymi samolotami Boeing 737-800 NG, które dołączą do floty LOT-u już za kilka miesięcy.

Izrael od zawsze przyciągał Polaków, zwlaszcza tych, którzy szukali tam doznań kulturowych czy religijnych. Z każdym rokiem jest też coraz popularniejszy wśród osób poszukujących wypoczynku nad Morzem Śródziemnym. Dzięki nowym samolotom z rodziny 737 możemy odpowiedzieć na tę potrzebę oferując bezpośrednie połączenia do serca Izraela z aż 5 polskich miast. Jesteśmy przekonani, że ta propozycja spotka się z szerokim zainteresowaniem polskich turystów, którzy do tej pory nie mieli takiej oferty – mówi Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT.

Bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży (na stronie lot.com, LOT Travel, LOT Contact Center i u agentów).

Obecnie PLL LOT obsługują z Wrocławia krajowe połączenie do Warszawy. Na tej trasie pasażerowie mają do dyspozycji sześć rejsów dziennie.

foto i źródło:Aleksandra Palus PR EXPERT

 

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ