Czy Kaspian dostanie szansę na samodzielność?


Działalność sportową można w prosty sposób łączyć z akcjami społecznymi. Dobrym przykładem jest klub piłkarski KS Karkonosze Jelenia Góra. Działacze, piłkarze, kibice tego klubu niedawno skończyli zbiórkę w ramach akcji „Szlachetna paczka”, a już teraz wszyscy mają kolejną okazję do mobilizacji.

Bezpośrednio do klubu z prośbą o pomoc zgłosiła się Pani Milena, mama 5 letniego Kaspiana. Jej syn cierpi na autyzm dziecięcy. Bez podjęcia odpowiedniego leczenia  dziecko staje się całkowicie uzależnione od jego opiekunów. Aby temu zapobiec konieczna jest rehabilitacja, która niestety przerasta finansowo możliwości rodziny Kaspiana.

Można pomóc na wiele sposobów, między innymi pod tym LINKIEM. Ponadto warto udostępniać artykuł, aby więcej osób dowiedziało się o akcji. Możliwy jest również odbiór plakatów, ulotek informacyjnych. W tym celu należy skontaktować się z koordynatorem akcji Konradem Ambrożym poprzez e-mail: konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl.  Ponadto klub w zamian za wsparcie oferuje przedsiębiorcom reklamę podczas meczu, w tym celu również należy skontaktować się z Konradem Ambrożym.

W najbliższym czasie zaplanowana jest również licytacja różnych wartościowych przedmiotów pochodzących głównie ze świata sportu. W obecnej chwili trwa ich gromadzenie. W przeciągu kilku najbliższych dni ustalimy, a następnie ogłosimy gdzie i w jakiej formie przeprowadzimy licytację. Osoby, które chcą pomóc prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. Obserwujcie nas na kskarkonosze.pl – powiedział nam Konrad Ambroży, który z ramienia klubu koordynuje wydarzeniem.

Całość dochodu z aukcji zostanie przekazana na pomoc Kaspianowi. Już teraz zachęcamy do udziału w wydarzeniu, o którym będziemy na bieżąco informować!
Klub KS Karkonosze nie zamyka się na inne formy wsparcia. Jeśli masz pomysł jak pomóc Kaspianowi skontaktuj się pod wyżej podanym adresem e-mail.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia akcji! Nawet niewielka pomoc daje szanse na uśmiech dziecka, które dzięki akcji może być bardziej samodzielne!

LINK do strony 

Aleksander Jawor
nr kontaktowy: 604-300-172
alekjawor.blogspot.com

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ