Dzień Kobiet dla babci, mamy i wnuczki

Warsztaty kosmetyczne, tworzenie mapy marzeń, a także wykład profesjonalnej dietetyczki – na to wszystko mogą liczyć panie, które wezmą udział w Dniu Kobiet organizowanym przez Klub Seniora Angel Care. Wstęp wolny.

Podczas spotkania, które odbędzie się w środę, 8 marca 2017 r., uczestniczki będą mogły dowiedzieć się m.in. jak pielęgnować dłonie oraz w jaki sposób zmieniać swoją dietę w zależności od wieku. Natomiast podczas warsztatów artystycznych nauczą się jak tworzyć własną mapę marzeń. –  Przygotowaliśmy ciekawe zajęcia dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, dla których niezwykle ważne jest nie tylko dbanie o zdrowie, ale również o urodę i doskonałe samopoczucie. Liczymy na to, że z naszego zaproszenia skorzystają panie w każdym wieku i wszystkie znajdą tu dla siebie coś interesującego. Zapraszamy seniorki z koleżankami, córkami i wnuczkami – mówi Michał Kowalski, dyrektor Centrum Seniora Angel Care.

Początek spotkania zaplanowano na godz. 9.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  Wystarczy zadzwonić i zapisać się pod numerem telefonu: 506 919 332. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowy program:

9:30-12:00 – wykład i warsztaty pod okiem kosmetyczki Michaliny Pożarowskiej  – głównym tematem będzie pielęgnacja dłoni
12:15-13:30 – warsztaty artystyczne, podczas których uczestniczki stworzą Mapy Marzeń
14:00-15:00 – wykład  dietetyczki Małgorzaty Talagi – Dumy pt. „Dieta dla kobiet” – o zmianach w diecie kobiet w różnych etapach ich życia

 

Klub Seniora Angel Care to miejsce, w którym spotykają się aktywne, starsze osoby pragnące interesująco spędzać czas. Specjalnie dla nich organizowane są zajęcia podnoszące ich sprawność fizyczną m.in. „Zdrowe plecy”, „Poranny stretching”, „Rozćwiczony senior”, Ćwiczenia obwodowe” „Pilates dynamiczny” oraz „Bodybuilding”. Nie brakuje też zajęć gimnastyki umysłu, takich jak „Trening mózgu” (w tym spotkania z gośćmi specjalnymi czy turnieje scrabble). Działają tu także kluby zainteresowań: poetycki, podróżnika, włóczki i drutów czy karciany (w jego ramach organizowany jest kurs brydża dla początkujących oraz zaawansowanych). Do Klubu należy już ponad 200 osób. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

 

Klub Seniora Angel Care zaprasza codziennie od godz. 9.15 do godz. 18.00.

Plan zajęć na każdy tydzień dostępny tutaj.

Zapisy: 506 919 332, recepcja@angel-care.pl

www.angel-care.pl

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ