Zasmakuj w produktach regionalnych

Już w najbliższych dniach w Parku Handlowym Auchan Bielany rozpocznie się Jarmark Produktów Regionalnych. Miłośnicy dobrych smaków z pewnością znajdą tam coś dla siebie. To również dobra okazja do zakupu produktów spożywczych i oryginalnych zabawek. Jarmark Produktów Regionalnych rozpocznie się 9 marca i potrwa 4 dni. Wstęp wolny!

Już w najbliższy czwartek w Parku Handlowym Auchan Bielany po raz kolejny rozpocznie się Jarmark Produktów Regionalnych. Na stoiskach dostępne będą wędliny, przyrządzone według tradycyjnych receptur, chleby na zakwasie oraz wysokiej jakości sery góralskie z Podhala, które zadowolą podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Na miłośników słodyczy będą czekały przepyszna chałwa turecka i ręcznie wyrabiane krówki. Podczas Jarmarku będzie można wszystkiego posmakować i dokonać zakupów produktów.

Z myślą o najmłodszych i ich rodzicach zaplanowano również stoisko z zabawkami, gdzie każdy rodzic będzie mógł zakupić dla swojej pociechy drewniane edukacyjne zabawki, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Do wyboru będą puzzle, kostki, zabawki logiczne i gry.

Jarmark Produktów Regionalnych odbędzie się w dniach 9-12 marca w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w godzinach otwarcia galerii handlowej. Wstęp wolny

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ