Lato 2017 – nowe loty z Wrocławia  

A Palus, PR Expert LOT

 

Lwów, Reykjavik, Lizbona, Palma, Tel Awiw, Kefalonia i Tirana – to całkiem nowe kierunki lotów z Wrocławia. Teraz polecimy stąd w blisko 70 miejsc. Obowiązuje już nowy, wiosenno-letni, rozkład lotów.  

 

Najwięcej tegorocznych nowości wprowadzają tanie linie lotnicze. Dwa połączenia będą obsługiwane przez linie Wizz Air, dwa wprowadza do swojego rozkładu Ryanair. Są to zarówno loty na południe Europy, które cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród turystów, jak i od dawna wyczekiwane połączenia z dużymi europejskimi miastami. Z kolei wśród sieciowych połączeń nową trasę do stolicy Islandii wprowadza PLL LOT. Dwa całkiem nowe kierunki do południowych kurortów przygotowały też biura podróży.

Nowości, które właśnie weszły do rozkładu doskonałe uzupełniają dotychczasową siatkę połączeń z naszego lotniska – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

W tym sezonie jest ona rekordowa. Jeszcze nigdy dotąd pasażerowie wrocławskiego lotniska nie mieli takiego wyboru. Mam nadzieję, że będzie to doskonały powód do tego, aby jeszcze więcej osób wybrało się w podróż właśnie z Wrocławia.

W siatce lotów wrocławskiego lotniska znalazło się 68 kierunków: 37 od tanich linii, 6 połączeń sieciowych i 25 z oferty biur podróży. Na ciepłe miesiące przygotowano 7 nowości.

 

NOWOŚCI z Wrocławia – LATO 2017:

 • Lizbona – pierwszy samolot linii Ryanair w tym kierunku wystartuje już 28 marca. Będzie on latał do stolicy Portugalii dwa razy w tygodniu – we wtorki i w soboty. Ceny biletów zaczynają się już od 179 zł*.

 

 • Palma – po raz pierwszy będzie można tu polecieć liniami Ryanair 28 marca. Od tego dnia będzie to możliwe również dwa razy w tygodniu – w każdy wtorek i sobotę. Za przelot na tej trasie zapłacimy od 109 zł*.
 • Reykjavik – samoloty Wizz Air na tej trasie będą latać od 31 maja. Od tej pory będzie to możliwe już w każdy poniedziałek i czwartek. Ceny biletów na tę podróż zaczynają się od 142,6 zł*.
 • Lwów – tu będzie można polecieć liniami Wizz Air już od 13 kwietnia, w każdy wtorek
  i sobotę.  Bilet do tego ukraińskiego miasta to wydatek od 54,6 zł*.
 • Tel Awiw – połączenie to będzie obsługiwane od 20 czerwca przez PLL LOT. Odbywać się ono będzie we wtorki i w piątki. Ceny biletów zaczynają się od 471,74 zł *
 • Kefalonia – wyloty w tym kierunku rozpoczną się w czerwcu. Oferowane są przez biuro podróży Grecos.
 • Tirana – do tej albańskiej miejscowości można się wybrać już w czerwcu z biurem podróży Itaka.

 

Nowy rozkład lotów będzie obowiązywał do 28 października 2017 roku.

 

*cena najtańszego dostępnego biletu w jedną stronę z bagażem podręcznym, aktualna na dzień 27 marca 2017 r.:

 • Wrocław – Lizbona – cena biletu na lot w dniu 28 października 2017 r.
 • Wrocław – Palma – cena biletu na lot w dniu 4 kwietnia 2017 r.
 • Wrocław – Reykjavik – cena biletu na lot 22 października 2017 r.
 • Wrocław – Lwów – cana biletu na lot 30 maja 2017 r.
 • Wrocław – Tel Awiw – cena biletu na lot 18 lipoca 2017 r.

źródło: Aleksandra Palus PR EXPERT

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ