Soros szykuje krucjatę przeciwko Polsce !

soros.jpg
George Soros napisał tekst pt. Bój o wspólną Europę! Ten jeden z największych spekulantów finansowych na świecie, człowiek, który doprowadził do załamania gospodarczego wielu państw europejskich (np. Portugalia), człowiek, któremu marzy się świat oddający pokłony pogańskim bożkom, przedstawił w skrócie swój nowy cel: Nowa Europa!

Tekst Sorosa pojawił się na portalu niemieckiego właściciela Onet.pl.

Artykuł długi, zaczynający się tak: „Dzisiejsza Unia Europejska potrzebuje pomocy i głębokiej przemiany. Niezbędne są natychmiastowe działania ratunkowe, bowiem projekt europejski znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Już podczas swojej kampanii wyborczej dzisiejszy prezydent Francji Emmanuel Macron wspominał, że najistotniejszy jest wzrost poparcia dla Unii”.

Nowa UE to dla Sorosa projekt na który – jak można mniemać z treści artykułu – poświęci resztę swojego życia. Widać, że za kadencji Trumpa będzie ciężko mu coś ugrać w Stanach Zjednoczonych, więc całe swoje ostatki sił rzuca na nasz kontynent.

Chce np. zmienić Europę „Dwóch prędkości” na Europę „różnych ścieżek”. Chce reformy euro, chce po prostu uczynić Europę super państwem.

Ale co gorsza, Soros pisze tak: „Spore nadzieje wiążę również ze spontanicznymi oddolnymi inicjatywami, które pojawiają się w Europie (większość z nich jest dziełem młodych ludzi). Mam na myśli „Pulse of Europe” (Puls Europy), który został powołany w listopadzie ubiegłego roku we Frankfurcie nad Menem, a który objął swoim zasięgiem około 120 europejskich miast, jak również brytyjski ruch „Best for Britain” oraz opór wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości w Polsce i Fideszu na Węgrzech, którym kieruje premier Viktor Orbán.” – widać, że Soros stoi za protestami jakie mają miejsce na Węgrzech, oraz że szykuje wparcie dla antyrządowych demonstracji w Polsce (które już poniekąd minimalnie wspiera finansowo). Dalej pisze tak: „Podziwiam odwagę Węgrów, którzy odrzucają kłamstwa i skorumpowanie cechujące rządy Orbána, a jednocześnie mam nadzieję, że działania europejskich instytucji wobec zagrożeń płynących z Polski i Węgier przyniosą oczekiwany skutek. Droga, którą podążamy, jest pełna niebezpieczeństw, ale wciąż wierzę, że podejmowane wysiłki doprowadzą do ożywienia projektu europejskiego”.

Słowa skierowane do Polski, przeciwko demokratycznie wybranej władzy parlamentarnej i prezydenckiej muszą niepokoić. Wynika z nich, że Soros szykuje w Polsce, rękami tzw. opozycji totalnej, rewolucję. Można zbagatelizować temat, albo można zawczasu przygotować się na konfrontację. Widząc, co się obecnie dzieje na Węgrzech, opcja druga jest dla Polski najwłaściwsza.

źródło: Telewizja Republika

1 KOMENTARZ

  1. Co za głupi artykuł,. Co nas polaków obchodzi jakiś hochsztapler i giełdowy ci nie giełdowy , Soros jest malutkim człowieczkiem nie warto zaprzątać sobie głowy. Piszcie trochę o babci klozetowej, Ciągle piszecie o tym Skrelotyku co za idiotyzm, prymitywizm. Autorytet u was to pieniądz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj