Korwin: „Jeśli oni wyjdą, my zaraz potem. Natychmiast”

b1891ec6733f9b7e0a0b70c86d4dd465.jpg

„Jeśli oni wyjdą, my zaraz potem. Natychmiast” – mówił w programie „RZECZoPOLITYCE” europoseł Janusz Korwin-Mikke nawiązując do potencjalnego wyjścia przez Wielką Brytanię z Unii Europejskiej.

 

Zdaniem prezesa Partii KORWiN członkostwo Polski w UE przynosi naszemu krajowi więcej strat niż korzyści. „Jak długo możemy tracić pieniądze na głupoty płynące z Unii. (…) Straty, jakie ponosimy, bo trzeba np. pozmieniać parapety w rzeźniach, są gigantyczne. (…) Tego się nie widzi, a to są ogromne kwoty. (…) Ten cały audyt rządu PO to małe piwo w porównaniu z tym, co tracimy będąc w Unii.” – mówił Korwin-Mikke.

 

Według europarlamentarzysty gdyby Polska nie weszła do Unii Europejskiej bylibyśmy dziś największą gospodarką Europejską, deklasując Niemcy. Gość programu „RZECZoPOLITYCE” pochylił się nad sytuacją Europy, której wystawił negatywną ocenę. 

“Cała Europa zdycha. Dzieci się nie rodzą, tempo rozwoju praktycznie zerowe. Jeśli są socjale i przymusowe emerytury, ludzie nie chcą mieć dzieci. dawniej mieli je po to, żeby ktoś ich w przyszłości utrzymywał” – mówił Korwin-Mikke

Zdaniem lidera KORWiN wszyscy biurokraci unijni to „wariaci”, którzy na problemy mają jedno rozwiązanie: „Oni wszyscy w Unii na każdy problem mają jedną radę: więcej praw dla kobiet, więcej praw dla homoseksualistów, więcej demokratyzacji, walka z globalnym ociepleniem i koniec.” – mówił Korwin-Mikke, dodając „Ludzkość żyła przez tysiące lat i jakoś prawa dla homoseksualistów nikomu nie były potrzebne. Teraz prawa dla tfu, gejów powodują bunt homosiów. Homoś to normalny człowiek z wbudowanymi zachowaniami seksualnymi. Czy ktoś się domaga praw dla onanistów? Nie, bo onanista niedomaga się uznania za małżeństwo związku z własną ręką i dlatego nie ma z nim żadnych problemów”

Były kandydat na prezydenta ocenił również rządy Prawa i Sprawiedliwość. Zdaniem Korwina obecne rząd reprezentuje w o wiele większym stopniu demokrację, niż KOD, ze względu, że „ma większość i robi, co chce”.

źródło: stefczyk.info

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ