Antoni Macierewicz: Dobrze się stało, że UE zajmie się wreszcie Smoleńskiem

Macierewiczkula.jpg

– Wielokrotnie zwracaliśmy się do różnych gremiów Unii Europejskiej, by sprawa tragedii smoleńskiej została wyjaśniona. Nareszcie przedstawiciele Unii doszli do wniosku, że trzeba się tym zająć i jest to pozytywny sygnał – powiedział w rozmowie z portalem niezalezna.pl minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

Jak już dziś informowaliśmy, po dwóch latach starań Komisja Prawna Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy zajmie się raportem dotyczącym smoleńskiej tragedii. Autorem dokumentu będzie holenderski poseł Pieter Omtzigt, który wcześniej opisywał zestrzelenie malezyjskiego boeinga nad Donbasem.

Decyzję skomentował w rozmowie z portalem niezalezna.pl minister obrony narodowej.

Dobrze się stało, że Rada Europy zajmie się wreszcie raportem smoleńskim. Wnioskowaliśmy o to przez lata, zwracaliśmy na to uwagę już podczas obrad Parlamentarnego Zespołu do spraw Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M. Wielokrotnie zwracaliśmy się do różnych gremiów Unii Europejskiej, by sprawa tragedii smoleńskiej została wyjaśniona. Nareszcie przedstawiciele Unii doszli do wniosku, że trzeba się tym zająć i jest to pozytywny sygnał 

– powiedział nam minister Antoni Macierewicz.

źródło:niezależna.pl

fot: youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj