Petru: Chciałbym zastąpić Beatę Szydło i zostać premierem

Petru3.jpg
– Na początku trzeba posprzątać po Prawie i Sprawiedliwości, a później budować silną Polskę – zdradza w wywiadzie dla money.pl lider .Nowoczesnej.
 

Odnosząc się do „Planu Morawieckiego” Ryszard Petru stwierdził, że nie ma on najmniejszych szans na powodzenie.

Odpowiadając na pytanie, czy widziałby w swoim gabinecie wicepremiera Mateusza Morawieckiego, lider .Nowoczesnej stwierdził, że „oczywiście, że nie”. –To jest sympatyczny człowiek. Nie wyobrażam sobie, żeby u mnie w rządzie pracował ktoś, kto tylko zrobił prezentację i wmówił Polakom, że będą to jeść. Nikt na świecie nie wyżywił się prezentacją komputerową – uzasadnił.

Jakie byłby postulaty .Nowoczesnej? Takie sama jak do tej pory: wprowadzenie „zasady Wilczka” – „co nie jest zabronione, jest dozwolone”. Ryszard Petru chciałby również przeprowadzić reformę systemu podatkowego oraz życzyłby sobie uspokojenia sytuacji politycznej. Lider .Nowoczesnej uważa, że inwestorzy zza granicy boją się polskiego rynku i z tego powodu nie mają ochoty inwestować w naszym kraju. 

Ryszard Petru nie ukrywa swoich ambicji politycznych. – Chciałbym zastąpić Beatę Szydło i zostać premierem – mówi otwarcie. – Na początku trzeba posprzątać po Prawie i Sprawiedliwości, a później budować silną Polskę – dodaje.

źródło: Telewizja Republika

fot: youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj