Fakty czy propaganda? Co jest z tym homoseksualizmem?

lgbt.png

Na wszystkie pytania odpowie Dr Paul Cameron 13 października w godzinach 18:00 – 21:00 w budynku NOT, przy ul. Piłsudskiego 74 we Wrocławiu. To niezwykłe zaproszenie, z niezwykłym człowiekiem.

Dr. Cameron jest autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu psychologii i nauk społecznych a także byłym doradcą do spraw rodziny rządów USA i Kanady. Na wrocławskim spotkaniu przedstawi wyniki swoich wieloletnich badań dotyczących homoseksualizmu.

Amerykański psycholog ukazuje zaangażowanie homoseksualistów w tworzenie narracji, według której tradycyjne podejście do pederastii musi być porzucone i zastąpione nowoczesnym promującym „tęczową” rewolucję. W konstruowanie takiej narracji zdaniem Camerona zaangażowani są także psychiatrzy i psycholodzy. 

Naukowiec zauważa „w przeciągu ostatnich lat obserwować możemy zwielokrotnione wysiłki na rzecz moralnej i społecznej rehabilitacji homoseksualizmu przez różnorodne stowarzyszenia psychologiczne i psychiatryczne”.

Homopropagandzie należy przeciwstawiać twarde dane empiryczne, a te są w jego opinii bezlitosne i obnażają prawdę o korelacji między zachowaniami homoseksualnymi a molestowaniem nieletnich. 

Toruńscy działacze LGBT przez długi czas publicznie oczerniali naukowca, nazywając go m.in. „naukowym hochsztaplerem”, odmawiając naukowego charakteru jego działalności oraz oskarżając o fałszowanie badań. Wyrokiem z dnia 1 lipca tego roku, Sąd Okręgowy w Toruniu nakazał Stowarzyszeniu Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksulanych, Osób Transpłciowych oraz Osób Queer „Pracownia Różnorodności” oraz grupie aktywistów LGBT przeproszenie amerykańskiego psychologa dr Paula Camerona za naruszenie jego dobrego imienia oraz renomy naukowej.

Warto wysłuchać i pomyśleć a przede wszystkim warto wiedzieć.

foto: you tube

źródło: stopseksualizacji.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj