Ostateczny upadek Zbigniewa Hołdysa? Skandaliczny wpis muzyka

holdys_1.jpg
Były muzyk, a obecnie felietonista zaprzyjaźnionego z poprzednią władzą Newsweeka zamieścił skandaliczny tweet.
 

Wedle Hołdysa we współczesnej Polsce dobrze odnalazłby się Feliks Dzierżyński, założyciel Czeka i GPU, organów odpowiadających za terror w rewolucyjnej Rosji, kat mający na rękach krew tysiący ofiar.

Jak widać utrata władzy przez poprzedni obóz bardzo zabolała zaprzyjaźnionych z nim celebrytów, którzy coraz bardziej odrywają się od rzeczywistości.

źródło: Telewizja Republika

fot:youtube

13 KOMENTARZE

 1. Panie Hołdys gdyby dziś żył Dzierżyński to na pewno skakałby obok Giertycha na spędach KODu, lub byłby skarbnikiem kasy z puszek naiwnych lemingów. Więc faktycznie byłby zadowolony.

  • wątpię, Giertych to rodziny katolickie a Dzierżyński komuna i to krwawa. Rodizny aktolickie raczej z ruchem roborniczym nie mają nic wspólnego. Dzierżyńskid zisiaj by był liderem lewicy robotniczej I to tak samo walczącej jak ONR czyli bezpardonowej. Kompletnie nie ppjmujecie lduzie sprawy.Kompletnie .

 2. Zastanawiam się, jak bardzo przerażony musi być ten gość i co go tak przeraża? Czy ktoś ma o nim coś, co każe mu nienawidzić prawych i sprawiedliwych? Czy to co dzisiaj robi ma być wytłumaczeniem dla tego, czego tak bardzo się obawia?

  • Dla zdolnosci i talentu nie potrzebna jest matura….znam wielu matolow zmatura…fakt faktem cos z tymi naszymi artystami nie tak…nie on pierwszy oderwanyz rzeczywistosci

 3. Hołdys ma wykształcenie podstawowe, nie dziwie się, że nie ma pojęcia kim był Dzierżyński.
  Dziwie się, że nie potrafi używać komputera i poszukać w internecie kim był Dzierżyński, czyżby Hołdys należał do pokolenia „wykluczonych cyfrowo”?

 4. I czego innego, można się spodziewać po Hołdysie!!!! Wielki muzyk. Taka pusta przestrzeń zawarta, między kapeluszem a butami, ściśnięta w środku paskiem, aby mogła wydawać jakiś dźwięk potrzebny do komunikacji. TAKIE NADĘTE NIC, I BYLE CO!!!

 5. I czego innego, można się spodziewać po Hołdysie!!!! Wielki muzyk. Taka pusta przestrzeń zawarta, między kapeluszem a butami, ściśnięta w środku paskiem, aby mogła wydawać jakiś dźwięk potrzebny do komunikacji. TAKIE NADĘTE NIC, I BYLE CO!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj