Siostra broni Natalii Przybysz! „Mam wrażenie, że Naród tak bardzo potrzebuję się gdzieś wyrzygać”

Przybysz.png
Po szokującym wyznaniu Natalii Przybysz, od soboty nie gaśnie dyskusja na temat kontrowersyjnych motywów jej decyzji. Piosenkarkę skrytykowały nawet uczestniczki Czarnych Protestów, które zarzucają Przybysz, że zmarginalizowała ich postulaty do „aborcji z wygody”. Dziś w obronie Przybysz stanęła jej siostra, która zarzuca Polakom m.in niedocenianie odwagi jej siostry!
 

Natalia Przybysz, jedna z założycielek zespołu Sistars na łamach „Wysokich Obcasów” udzieliła obszernego wywiadu, w którym komentowała swoją najnowszą piosenkę „Przez sen”. Przedstawia ona przeżycia kobiety, która poddała się aborcji. Jak ujawniła Przybysz, bohaterką utworu jest ona sama.

Po szokującym wyznaniu Natalii Przybysz, od soboty nie gaśnie dyskusja na temat kontrowersyjnych motywów jej decyzji. Okazuje się bowiem, że dokonała aborcji z wygody, m.in. dlatego, że nie chciało się jej zmieniać mieszkania. Piosenkarkę skrytykowały nawet uczestniczki Czarnych Protestów, które zarzucają Przybysz, że zmarginalizowała ich postulaty do „aborcji z wygody”.

Dziś w obronie piosenkarki stanęła jej siostra, Natalia Przybysz. Na Facebook’u zamieściła wpis, krytykujący Polaków za potępianie zachowania jej siostry. Oto jego treść: (pisownia oryginalna)

 

Nie chodzi o popieranie aborcji,serio nikt nie marzy o aborcji ! – napisała Paulina Przybysz. – Chodzi o obronę wolności. Wolność to brak strachu – odwaga. Jeśli dotyka Cię to ile nienawiści można wylać na kogoś kto ma odwagę być szczery i tak pięknie naiwnie niewygodnie niesamowity jak moja siostra która podzieliła się swoją historią dla milionów kobiet które te historie znają juz z życia bardzo dobrze i dla tych które nie mają odwagi wnieść dyskusji narodowej na prawdziwe znaczenie #prochoice to podpisz się. A jak wybierasz kontynuację nienawistnych komentarzy pod tym postem to też spoko, nie usuwam, może za jakiś czas wrócisz do swojego komentarza i pomyślisz jeszcze raz. Mam wrażenie że Naród tak bardzo potrzebuję się gdzieś wyrzygać. Przybysze mają się dobrze, mali i duzi . Peace and love . #znatalią

Czy dokonanie aborcji z wygody to naprawdę powód do dumy? Czy osobę, która usunęła ciążę z powodu zbyt małego mieszkania można nazwać „pięknie, naiwnie, niesamowitą”?

W całej tej sprawie warto zauważyć jeszcze jeden fakt. 4 lata temu Natalia Przybysz nawoływała do adopcji pszczoła i udzielała wywiadów na temat przejścia na wegetarianizm z powodów ideologicznych. Piosenkarka podkreślała wówczas swoją empatię i wrażliwość na cierpienie zwierząt… Komentarz wydaję się tu zbędny. 

 

źródło: Telewizja Republika

fot: youtube

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj