Prawdziwy student ośmieszył wczorajszy protest: „Uczcie się na sesję. Nie dajcie się wykorzystywać zdrajcom narodu polskiego”. WIDEO


W Lublinie, podobnie jak w kilku innych miastach Polski, studenci zorganizowali protest. Był on wspierany przed KOD, nie cieszył się jednak zbyt dużą popularnością. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że jeden ze studentów ośmieszy i zdyskredytuje protestantów.

Drodzy studenci! Jestem również studentem i apeluję do Was, Nie róbcie cyrku! Wracajcie i uczcie się na sesję!

—widać wyraźnie, że protestanci byli kompletnie zdezorientowani po tych słowach i nie tego się spodziewali.

Nie dajcie się wykorzystywać ludziom, którzy są zdrajcami narodu polskiego, którzy sprzedają Polskę i donoszą nas do Brukseli. To jest zdrada stanu

—po tych słowach rozległy się gwizdy.

Pamiętajcie, że jesteście przyszłością narodu. Taka jak to gwizdanie jest wasza demokracja!

—zakończył swoje wystąpienie.

Oprócz studentów, w lubelskim proteście wzięli też udział przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji (od nich studenci mieli sprzęt nagłaśniający) i partii Razem.

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

 1. bardzo dobrze powiedziane ale jeden mankament….do brukseli nikt nie jest w stanie donisić niczego bo europa jest jak jeden kraj…a donisicielstwo i ich uczestnicy są demaskowani…unia ma swoich ludzi i nie musi słuchac nikogo….a polska ma dobry wizerunek i zapewniona pomoc….NIKT NIGDY NIECZEGO NIE ZROBI PRZECIWKO POLSCE BO PO CO .Jarek jest dobrym politykiem i ma pełne wsparcie z każdej strony….w dzisiejszych czasach nie ma takich metod jak donisicielstwo bo nie ma czego donosić……przy takich systemach wszystko wiadomo…a polske kochają wszyscy i będą wspierać …każdy kto bedzie oszukiwał zostanie wywalony niezależnie gdzie sie znajduje …PO zostali zdemaskowani za swoje oszukaństwa i donosicielastwa kłamstw do brukseli…unia zastosowała inne środki które pokazały prawdę o polsce i to zagwarantowało PIS rządzenie….wybaczcie ale takie są realia polityczne….oszukańcy nie mają szans na nic i nigdzie….studentów wykorzystano do przestępczych działań aby niszczyć polske do cna nawet ten inteligentny rodzaj ludzkości…cóż kod to kierowcy autobusu czy inni tumani dlatego taki nie ma nic do stracenia a ludzie którzy pochodzą z dobrych domów mogą tym protestem zniszczyć sobie kariaerę i całe życie…to po co studiować jak i tak uznany jestes za bandyte ….sorry ale każdy musi dbać o siebie i walczyć o swoje dobro ,niezależnie jaka partia rządzi ,rozboje i ich członkowie to przestepcy….NIE BIERZCIE UDZIAŁU W TAKICH BURDACH BO WASZE ŻYCIE STANIE SIĘ PIEKŁEM JAK TYCH ALIMENCIARZY CZY POLITYKÓW TZW KIEROWCÓW AUTOBUSU .

 2. bardzo dobrze powiedziane ale jeden mankament….do brukseli nikt nie jest w stanie donosić niczego bo europa jest jak jeden kraj…a donosicielstwo i ich uczestnicy są demaskowani…unia ma swoich ludzi i nie musi słuchac nikogo….a polska ma dobry wizerunek i zapewniona pomoc….NIKT NIGDY NIECZEGO NIE ZROBI PRZECIWKO POLSCE BO PO CO .Jarek jest dobrym politykiem i ma pełne wsparcie z każdej strony….w dzisiejszych czasach nie ma takich metod jak donosicielstwo bo nie ma czego donosić……przy takich systemach wszystko wiadomo…a polske kochają wszyscy i będą wspierać …każdy kto bedzie oszukiwał zostanie wywalony niezależnie gdzie sie znajduje …PO zostali zdemaskowani za swoje oszukaństwa i donosicielastwa kłamstw do brukseli…unia zastosowała inne środki które pokazały prawdę o polsce i to zagwarantowało PIS rządzenie….wybaczcie ale takie są realia polityczne….oszukańcy nie mają szans na nic i nigdzie….studentów wykorzystano do przestępczych działań aby niszczyć polske do cna nawet ten inteligentny rodzaj ludzkości…cóż kod to kierowcy autobusu czy inni tumani dlatego taki nie ma nic do stracenia a ludzie którzy pochodzą z dobrych domów mogą tym protestem zniszczyć sobie karierę i całe życie…to po co studiować jak i tak uznany jestes za bandyte ….sorry ale każdy musi dbać o siebie i walczyć o swoje dobro ,niezależnie jaka partia rządzi ,rozboje i ich członkowie to przestepcy….NIE BIERZCIE UDZIAŁU W TAKICH BURDACH BO WASZE ŻYCIE STANIE SIĘ PIEKŁEM JAK TYCH ALIMENCIARZY CZY POLITYKÓW TZW KIEROWCÓW AUTOBUSU .

 3. aby zapewnic bezpieczeństwo w polsce powstało coś takiego jak POKÓJ I SPOKÓJ ….zadanie tego ugrupowania to obrona pokoju i spokoju.zebrano 60% polskich przedsiębiorców niezależnie z jakich partii głównym zadaniem tych członków jest nie popieranie burd na polskich ulicach przy wykorzystywaniu naiwnych otumanionych ludzi.
  DO UGRUPOWANIA POKÓJ I SPOKÓJ należą popierający wszystkie patrtie w polsce.nikt nie ingeruje i nie namawia ludzi do popierania jednej partii ,każdy ma prawo popierać każdą partie
  zgodnie ze swoimi upodobaniami i przekonaniami. Jedynym celem wszystkich jest walka z burdami ulicznymi.

  członkowie pokoju i spokoju popierający pis maja za zadanie nie wspierania rozbójników ulicznych czyli takich studentów i innych których wizerunki sa znane.

  człownkowie opozycyjnych partii robią to samo , nie będą wspierali partii które nie szanują ich i ich bezpieczeństwa na ulicach. popierają partie ale w sposób cywilizowany , ale nie będą wspierali żadnych działalności organizujących burdy uliczne czy kupne strajki.

  rozmowy przeprowadzone ze wszystkimi okazały się owocne , przedsiębiorcy popierający opozycję stwierdzili jednogłośnie że ich pracownicy ich oszukują idą na fikcyjne zwolnienia lekarskie aby brać udział w kupnych strajkach a spólki traca pieniądze, spółka musi płacić zusy podatki a nikt im pieniedzy nie da a wykorzystywanie ich pracowników do burd ulicznych kosztem spółek przyczynia się do strat, a więc w oparciu na dowodach spółki stwierdziły że żadna z nich nie będzie brała udziału w takich działaniach a pracownik który będzie brał udział \w burdach zostanie zwolniony i nie dostanie pracy w żadnej z tych 60% spółek na rynku polskim

  ludzie mają dość bandytyzmu i oszukaństwa na ulicach.to sa włąśnie efekty działania polityków którzy przed wyborami oszukują a następnie organizują burdy narażając państwo na niebezpieczeństwo.

  każdy kto będzie brał czynny udział w burdach ulicznych niedość że zostanie pociągnięty do odpowiedzialnosci karnej to nie będzie miał ani pracy ani kariery w tych 60% spółek na rynku polskim …a zaznaczam że codziennie doł.ącza do Pokoju i Spokoju coraz to wiecej spółek.za wspieranie działalnosci przestępczych kosztem innych grozi blokada finansów dla takich działalności przez okres 16 lat…a tym raczej doprowadzą siebie do bankructwa, bo spółki raczej potrzebują pomocy aby dalej działać ….

  dość takiego działania i oszukiwania ludzi…

  tak jak wspomniałem nie ważne jaka partia rzadzi ale najważniejszy jest pokój i spokój w kraju i na ulicach.

  co ci strajkujący maja z tego że idą strajkować? …nic bo wracaja do domów i nadal żyja w biedzie oraz tylko tracą pracę i nie mają na nic pieniedzy….a studenci popełnili największy błąd swojego życia uczestnicząc w takim czymś ….niedość że ich wizerunki są znane całemu ugrupowanu pokój i spokój ,następnie nie zrobia ani kariery ani nie będą mieli pracy…tym razem to nie żarty….człowiek inteligentny nie powinien uczestniczyć w burdach ale dbać o kulturalne popieranie swojej partii a tutaj nic dodać nic ująć…
  wyłącznie nie są inteligentnymi osobami bo dali się namówić na branie udziału w burdach oraz są w grupie przestepców….pozamiatali swoje kariaery nie dokończywszy studiów….

  Pokój i Spokój zapewni polsce porządek i bezpieczeństwo w społeczeństwe, ludzie otrzymaja wiarygodne informację o każdej z partii ,informację oparte na prawdziwych dowodach, koniec zabawy w oszukaństwa i otumanianie narodu….zebrało się kilku cwaniaczków bez wykształcenia zostali politykami i działają jak rozbójnicy na ulicach.

  a gdzie byli jak ludzie studiowali i cieżko pracowali…takim nie chciało się niczego robić ,zwykłymi trykami dostali się na stanowiska polityków w zamian za krycie bandytów okradających banki lub robiacych inne przekręty…wybaczcie każde przestępstwo nawet największe da się wykryc i to szybko, to nie czasy spartakusa….

  jak widać to ludzie popierający opozycję tracą nerwy , nie popierają burd i blokowanie sejmu, oni wspierają partię kulturalnie ale jeżeli polityk posuwa się do pajacowania w nastepnych wyborach nie ma szansy, i każdego dnia rośnie opiniowanie każdego polityka,nic nie robisz , zostajesz usuniety ze stanowiska ,urządzasz burdy w następnych wyborach nie masz szansy.
  co społeczeństwo i przedsiębiorcy maja z tego że popieraja partie która urządza burdy wykorzystując otumanionych pracowników i innych ludzi….wybaczcie ale nikt nie widzi zysku a zwłaszcza spółki które mają dość takiego działania partii przez które mogą zbankrutować i mieć zablokowane finanse na 16 lat..politycy opozycji mają majątki a co ma spółka czy pracownik..?
  nic straty i problemy…a więc nikt nie będzie niczego sponsorował ani wspierał co nie jest dobre dla człowieka i jego bezpieczeństwa na ulicach..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ