Biedroń o reakcji KOD na prowokacje Wszechpolaków: To przestaje być zabawne. Powinniśmy wyciągać wnioski z historii

Gościem Rafała Ziemkiewicza w „Odkodujmy Polskę” był publicysta Wojciech Biedroń (wPolityce.pl).

PROWOKACJA MŁODZIEŻY WSZECHPOLSKIEJ

Młodzież Wszechpolska na spotkaniu zwolenników KOD-u z Michnikiem w Białymstoku zorganizowała małą prowokację. Przyszła ochrona ZOMO – reakcja KOD? „Pałować pałować!” O sprawie pisaliśmy tutaj: Kolejna kompromitacja KOD i Michnika. Dali się nabrać na prowokację Młodzieży Wszechpolskiej

– Część tych zwolenników KOD-u miło wspomina czasy, w których kogos o odmiennym zdaniu można było spałować i wyrzucić z sali – mówił Biedroń. – A najlepiej to było w stanie wojennym – ironizował dalej publicysta.

– Musimy pogratulować Wszechpolakom świetnie przemyślanej akcji ale w gruncie rzeczy jest coś więcej – komentował Ziemkiewicz, zastanawiając się „co dzieje się w głowach tych biednych ludzi, którzy dalisobie wmówić, że jest gorzej niż w stanie wojennym a nawet podczas II wojny światowej podczas okupacji niemieckiej”.

TO NIE JEST ZABAWNE

– Mało tego, że to nie jest zabawne, momentami to ochydne. Uderzające jest to, że prym w tej „mowie nienawiści” wiodą dziennikarze niektórych liberalnych gazet związanych z opozyucją a za artykułami tych gazet idzie „internetowa tłuszcz” która robi sobie żarty ze wszystkiego i wszystkich, w tym z wypadku premier Beaty Szydło – zaznaczył Wojciech Biedroń.

– Administrowanie nienawiścią i hejtem, czy przez opozyczję czy grupy podległe temu obozowi jest złem. Nie zastanawiamy sie nad tym, że to mogą przestac być żarty – tłumaczył gość Rafała Ziemkiewicza, wspominając „tragedię Łudzką” i zamordowanie działacza PiS-u w biurze poselskim. – Wszyscy to pamietamy i wszyscy powinniśmy wyciągać z tego wnioski – dodał.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ