Kutz: „Cały dorobek wieków, od przejęcia władzy przez PiS, jest systematycznie, brutalnie niszczony”

fot: youtube

Cały dorobek wieków, od przejęcia władzy przez PiS, jest systematycznie, brutalnie niszczony

—te słowa z ostatniego wywiadu Kazimierza Kutza brzmią tak absurdalnie, że aż trudno uwierzyć, że reżyser naprawdę wierzy w to, co mówi.

Radykalizm byłego senatora PO osiągnął wyjątkowo wysoki poziom. Wszystko jest winą PiS, dosłownie wszystko. Reżyser wzywa do buntu, a nawet do rozruchów.

My nie chcemy takiego państwa. My nie chcemy się bać

—mówi w rozmowie z serwisem wp.pl.

My – to totalna opozycja? Inaczej nie da się tego rozumieć. Czyli Kutz walczy o to, by było, tak jak było. Ale nie chce walczyć sam.

Myślę, że jak dojdzie do buntów społecznych, to kobiety na pewno się dołączą

—podkreśla i dodaje:

One myślą inaczej. Patrzą na świat kobiecy i traktują mężczyzn jako przygłupów. Mówią: „mamy prawo decydować o swoim ciele, odpierd…e się od nas”. Każdy jest własnością siebie. Ani łapy kleru, ani PiS-u nie mają prawa wciskać się między uda kobiet. Następnym razem, jak kobiety się wkur…, to możemy być pewni, że się to wszystko rozleci. Ujawnią ukrytą gdzieś energię, która już raz buchnęła, i dopną swego. Dla mnie kobiety są taką cichą gwarancją, że będzie dobrze

—mówi reżyser.

Ot, taka kultura elit PO i nienawiść w czystej postaci, szczególnie do Jarosława Kaczyńskiego.

On jest demonem politycznym. Wyhodowany razem z bratem z przeznaczeniem na człowieka, który będzie rządzić tym krajem. Jest żądny władzy i dlatego sytuacja w Polsce tak się zaostrzyła. (…) Ich nacjonalizm jest autentyczny. To jest nacjonalizm, który wyrósł na glebie rosyjskiej. I to, co Kaczyński dzisiaj robi, to jest konstrukcja bolszewizmu, bo on się wychował w bolszewizmie. I z bratem tworzyli tandem, który w odpowiednim momencie się ujawnił

—mówi Kutz.

Reżyser posuwa się do takich absurdów, że mówi, iż a naszym kraju śmierdzi stalinizmem, a ludzie chcą oddychać powietrzem wolności. Kutz twierdzi, że w państwie PiS jest duszno. Nie zostawia też suchej nitki na programie 500+, nie podoba mu się, że pieniądze dostają biedni.

Może trochę więcej dzieci dzięki 500+ się urodzi, ale co z tego, jak to będą dzieci z biednych rodzin. Powinno się kombinować, co zrobić, żeby bogate rodziny miały więcej dzieci, bo to one gwarantują warstwę średnią. W takich rodzinach od początku do końca w dziecko się inwestuje. A tam na dole pojęcie inwestycji nie istnieje.

Szokująca pogarda dla rodaków, czy według Kutza są lepsi, którzy mogą mieć dzieci, i ci gorsi… aż strach kończyć zdanie.

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Dlaczego nikt zopozycji nie wyjasni na czym polega problem???Bo ja naprawdę nie rozumię…….czy dąźenie obecnej władzy do ujawniania korupcji?…..do wychowania młodzieźy w patriotyżmie?…do dąźenia źeby Polska była suwerenna i mogła sama decydowac o sobie to jest to naganne???? …gorszace?….przeciez takiego kraju chce większosć polaków!!!!….to widać po sądaźach!!!!!Nie rozumię dlaczego??????

  2. W naiwnosci mojej a raczej uczciwosci sadzilem ze, ktos taki jak Kutz np. to Polak z krwi i kosci i ze, skoro zawdzieczamy mu takie filmy jak np „Sol ziemi czarnej” to nie ma innej mozliwosci. Okazalo sie, jednak ze taka opinia to wielki blad i ze, jest w naszym kraju wiecej wrogow i zdrajcow niz mozna sie bylo spodziewac i o zgrozo wsrod tzw elit kultury polskiej. Ale, w sumie dobrze sie dzieje bo w ten prosty sposob poznajemy ich prawdziwe oblicza, obnazaja sie sami ! A skoro wiemy kto jest na liscie to juz nie ma powodow do obaw jako ze demaskuja sie sami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ