Zastrzeżyński: Rządowy program wsparcia rodziny 500+ działa w sposób niezwykły i niemal pozbawiony błędów

fot: youtube

Rządowy program wsparcia rodziny 500+ działa w sposób niezwykły i niemal pozbawiony błędów. Rząd Premier Beaty Szydło systematycznie pracuje nad polepszeniem kolejnych składników sytemu. Jednak, aby cała ta praca i poświęcenie mogła przetrwać próbę czasu, była odporna na zwarcia, musi być wspomagana programem 10+. Jest to konieczne, aby nie powtórzyć błędów historii. A zwłaszcza krajów wysoko rozwiniętych.

Największym niebezpieczeństwem dobrobytu jest to, że człowiek rozleniwia się, odpuszcza sobie. Traci nerw na otaczający świat. Po troszkę obrasta w tłuszcz. Ta ciągła koncentracja i walka, która towarzyszy biedzie i walce o byt, zrzuca swoją warstwę ochronną. Człowiek syty zaczyna szukać coraz więcej przyjemności, a współczesny świat w niespotykany sposób wykorzystując najnowsze zdobycze technologiczne, tą przyjemność najróżniejszych doznań reprezentuje w pełnej palecie. Do tego stopnia, że w ofercie daje możliwość zupełnego zatracenia się, a patrząc na nowoczesną przestrzeń wirtualną, pozwala wchodzić wprost w strukturę i tajemnicę snu. Wszystko jest dostępne. Wszystko jest możliwe.

Jednak niebezpieczeństwo dla młodego pokolenia sięga zenitu. Zwłaszcza niepojące są informacje dotyczące rozwodów w Polsce. Blisko 50%, to daje z roku na rok armię samotnych, ograbionych z ludzkiego obcowania młodych ludzi, szukających alternatywy. Jednak ta jest nie do zastąpienia. Zwłaszcza, że ilość autorytetów powoli schodzi do zera. Dlatego tak istotne jest wprowadzenie natychmiastowego programu osłonowego. Z tego programu świadomie powinni zacząć korzystać wszyscy ci młodzi ludzie, którzy zmuszeni są do odkrywania świata na nowo, ze swojej perspektywy.

Współczesny świat funkcjonuje w oparciu o cyfrowe protokoły komunikacji. Program 500+ jest nową komunikacją ze społeczeństwem. Comiesięczne paczki danych docierają w informacji zwrotnej, nie występuje komunikat błędu. Jednak już dziś trzeba dopisać 10 bitów danych, które będą współpracowały na potwierdzeniu komunikacji. Jeżeli któryś z warunków nie będzie spełniony, musi zapalić się czerwona dioda sygnalizująca błąd.

Kompletny opis, manual i upgrade tego protokołu 500+ został stworzony przez Jana Pawła II, a streszczony i przygotowany przez lekarza psychiatrę dr medycyny Wandę Półtawską. Wszystko jest gotowe do wdrożenia. Wszystko przetestowane w przeciągu ponad 60 lat praktyki i pozytywnie przeprowadzonych prób i testów, właśnie z ludzką psychiką. I ten protokół 10+ musi zostać wprowadzony w oprogramowanie współczesnej modernizowanej Polski.

Tym protokołem komunikacji jest 10 Bożych przykazań.

Ten upgrade trzeba natychmiast pobrać i zainstalować w sobie samym.

I dalej działać, z jeszcze większym impetem.

autor: Paweł Zastrzeżyński

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ